Реконструкція чи будівництво? Що чекає на “Будинок культури” у Квасилові?

20 грудня в рамках Дня депутата з ініціативи секретаря Рівнеради, очільника команди «РІВНЕ РАЗОМ» Віктора ШАКИРЗЯНА з – поміж інших важливих ініціатив, присутнім було запропоновано розглянути питання майбутнього «Будинку культури» у Квасилові.

В будівлі, якій понад 115 років, раніше знаходилося пожежне депо, а нині – навчаються діти. За результатом обстеження стану будівлі – висновок далеко невтішний.Більшість депутатів, і я з ним погоджуюсь, висловились за те, що реконструювати таку будівлю не є правильним та розумним рішенням.Тому, за моєї ініціативи, архітекторами було розроблено кілька варіантів будівництва нового сучасного «Будинку культури» у Квасилові та підібрано кілька варіантів його розміщення“,- розповів Віктор Шакирзян.

Я, як депутатка по округу, в який входить і Квасилів хотіла би подякувати присутнім депутатам за підтримку пропозиції якнайшвидшого вирішення питання «Будинку культури» у Квасилові. Погоджуюсь з фахівцями та директором клубу Микола Бобрик, що ремонт діючого приміщення не вирішить проблеми. Окрім того, новий проект запропонованої будівлі включає в себе і розміщення там музичної школи та бібліотеки“,- прокоментувала голова фракції «РІВНЕ РАЗОМ» в Рівнераді Світлана Марчук.

19 грудня усі присутні у Квасилові на святі Миколая змогли оцінити, скільки у нас багато талановитих та обдарованих дітей, творчих колективів, яким потрібна не лише сцена. Їм необхідне сучасне та просторе приміщення, де б вони змогли вдосконалювати та розвивати свої таланти. Підтримую ініціативу Віктора ШАКИРЗЯНА. Також одна з пропозицій щодо нового місця розташування «Будинку культури» (неподалік майданчика «Веселка») теж є вдалою та продуманою»,- поділилась староста Квасилова Віта Кисільова.

✅Як розповів секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН, головним завданням Дня депутата є представити на розгляд присутнім добре пропрацьовані факти та розрахунки, дати можливість глибоко вивчити те чи інше питання, можливість публічно висловитись і взяти участь у відкритій та конструктивній дискусії. Остаточне ж рішення – за депутатами.

Коментарі