Команда «РІВНЕ РАЗОМ» спільно з КП «Трест зеленого господарства» до Дня Державного Прапора України подарувала рівнянам справжній сюрприз!

Відтепер, фонтан в парку «Молоді» (Лебединка) сяятиме яскравими кольорами.

З пропозицією освітити улюблене місце відпочинку рівнян, до очільника «РІВНЕ РАЗОМ» Віктора ШАКИРЗЯНА звернувся керівник Тресту Ігор Романчук.

«Трест не завжди має необхідний ресурс на такі проекти. Тому, дякую команді «РІВНЕ РАЗОМ», Віктору ШАКИРЗЯНУ за те, що підтримали нашу ідею. Вірю, що це не остання локація в місті, якій ми РАЗОМ подаруємо нового вигляду»,- розповів Ігор РОМАНЧУК.

Голова фракції «РІВНЕ РАЗОМ» Світлана МАРЧУК називає таку співпрацю важливою для рівнян, оскільки лише РАЗОМ можна вирішити чимало питань – від складних та вагомих для громади проектів, до таких прекрасних, милуючих око ініціатив.

«Ідея, на мою думку, хороша, оскільки багато подібних місць в громаді потребують оновлення. Окремі з них в свій час були понівечені вандалами і повинні бути відремонтовані. Тому РАЗОМ, комунікуючи та співпрацюючи, зможемо зробити ще чимало корисних справ»,- підсумувала Світлана МАРЧУК.