Четвер, 12 Травня 2022 / Опубліковано Новини

Перейменувати окремі вулиці, назви яких пов’язані з радянською ідеологією, на честь сучасних Героїв, які віддали життя за Україну. З такою пропозицією виступив секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН під час засідання комісії з питань перейменування вулиць.

«Днями мав зустріч з мамою нашого загиблого Героя Володимира Стельмаха, пані Зінфірою Стельмах. Її син все життя ріс та працював на вулиці Курчатова, де його знають та поважають місцеві жителі й колеги. Саме тому, сьогодні, на комісії з питань перейменування вулиць я запропонував прислухатися до прохання родини загиблого та все ж внести зміни та перейменувати вулицю Курчатова на Володимира Стельмаха. Натомість вулицю Гончарова перейменувати на вулицю Олександра Храпаченка», – розповів Віктор ШАКИРЗЯН.

Нижче наводимо повний список вулиць, які будуть перейменовані:

🔸вулицю Гончарова на вулицю Олександра Храпаченка

🔸вулицю Курчатова на вулицю Володимира Стельмаха

🔸вулицю Короленка – на вулицю Олександра Борисенка

🔸вулицю Айвазовського – на вулицю Василя Авраменка

🔸вулицю Блока – на вулицю Лірницька

🔸вулицю Бородіна – на вулицю Дівочу

🔸вулицю Брюлова – на вулицю Анни Валентинович

🔸вулицю Вавілова – на вулицю Павла Пащевського

🔸вулицю Верещагіна – на вулицю Івана Пулюя

🔸вулицю Глінки – на вулицю Василя Сліпака

🔸вулицю Врубеля – на вулицю Родини Рощинських

🔸вулицю Достоєвського – на вулицю Новоміська

🔸вулицю Єсеніна – на вулицю Петра Зінченка

🔸вулицю Жуковського – на вулицю Архітектора Бургіньйона

🔸вулицю Ковалевської – на вулицю Гімназійну

🔷і площу Короленка – перейменували на Площу Європейську.

Вівторок, 10 Травня 2022 / Опубліковано Новини

Спотворена історія. На вулицях міст, сіл. Вигадані подвиги та міфи на яких росли покоління в СРСР. У Рівному скинули погруддя диверсанта-терориста Кузнєцова і декомунізували вулицю Тувінських добровольців – тих тувінців, які зараз йдуть убивати українців. Про музей окупації та справжніх героїв дивіться Спецвипуску ТСН за 8 травня 2022 року.

За словами очільника “Рівне Разом”, секретаря Рівнеради Віктора Шакирзяна, до кінця травня міська влада Рівного має намір декомунізувати усе місто Рівне та перейменувати вулиці міста,назви яких пов’язані з комуністичним режимом.

Середа, 04 Травня 2022 / Опубліковано Новини

Квітень 2022 року у Рівному безперечно увійде в історію як день, коли місцева влада прийняла рішення остаточно та безповоротно позбутись символів тоталітаризму у місті.

“Постаменти радянського періоду – самохідна артустановка на Пивзаводі та танк на постаменті Богомолову мають бути демонтовані. Це моя чітка позиція й позиція значної кількості членів комісії з питань перейменування міських об’єктів, яка відбулася сьогодні”, – зазначив 22 квітня секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Окрім того 29 квітня під час засідання комісії було прийняте рішення про перейменування 13-ти вулиць Рівного. ✅ замість вулиці Павлюченка – Назара Небожинського; замість вулиці Жукова – Тараса Козлишина ; вулицю Іванова перейменують на Олександра Васильєва ; вулицю Гончарова – на Володимира Стельмаха ; вулицю Абрамова і Голікова – на Сергія Рижука ; вулицю Пушкіна – на Грицька Чубая ; вулицю Лермонтова – на Казимира Любомирського; вулицю Кондратьєва – на Холодноярська; вулицю Декабристів – на Героїв Гурб ; вулицю Орлова – на Вишиванка; вулицю Гур’єва – на Любомира Гузара; вулицю Чернишова – на Олега Дудєя; сквер біля палацу «Текстильник» – Палацовий.

Чиїми іменами називатимуться вулиці міста?

Чи потрібно рівнянам замінювати документи у зв’язку зі зміною назв вулиць?

Яка доля «декомунізованих» об’єктів радянської доби?

Чи буде у Рівному «Музей радянської окупації». Про це та багато іншого розповів секретар Рівнеради ВІктор ШАКИРЗЯН в ефірі телеканалу “ITV MEDIA GROUP”:

П’ятниця, 29 Квітня 2022 / Опубліковано Новини

Люблін є  партнером Рівного. Угоду про співпрацю між двома містами було підписано ще 1 жовтня 2013 року. Саме представники місцевої влади цього воєводства у Польщі всіляко підтримують українців, які з початком рашистської агресії змушені були покинути свої домівки. Мерія Любліна в особі Кшиштофа Становського допомогла українським волонтерам і  у проведенні декількох благодійних ярмарків, виручені кошти з яких спрямовуються на потреби Збройних сил України. 28 квітня волонтерка та депутатка Рівнеради від фракції «Рівне Разом»  Катерина МАРЧУК мала змогу виступити перед представниками місцевої влади Любліна з промовою.

« Вітаю колеги, брати та сестри! Гадаю, саме з 24 лютого ми твердо можемо вас так називати! В моїй країні війна. Я ніколи не могла собі уявити, що моє знайомство з Вами буде за таких обставин. З 24 лютого саме Польща простягнула нам руку допомоги. Ми за це Вам дуже дякуємо! Кожен громадянин вашої держави дав нам надійний тил, захист  і прихисток. Кожен Ваш громадянин з 24 лютого став волонтером для українців. Ми цього ніколи не забудемо. Про це будуть пам’ятати наші діти та онуки і про це буде писати історія.

Зараз на Рівненщині понад 40 тисяч біженців. Ці люди роками будували своє житло і зараз були змушені тікати, аби зберегти своє життя. В моїй країні немає жодного місця, де може бути спокійно і  безпечно.

Ми будемо  вас просити долучатися до  спільних проектів, аби разом відбудовувати наші міста. Будувати і надавати дах над головою людям, які невимушено його позбулися. Ще раз хочу всім подякувати від кожного українця, від кожної мами. Адже їм ви дали спокійне небо над головою.

   Надзвичайно вдячна владі Любліна, яка надала можливість організувати у Вас український ярмарок. Нам вдалося зібрати понад 30 тисяч доларів і це дозволило нам придбати автомобілі для наших військових. Це та маленька частина, яка  зможе зберегти їм життя. Ми будемо не втомлюватися вас просити  і надалі іти пліч о пліч з нами. Щиро дякую! Слава Україні!», –  підсумувала Катерина МАРЧУК.

Вівторок, 12 Квітня 2022 / Опубліковано Без категорії, Новини

Доля кожного нашого волонтера – це окрема історія. Історія того, що може зробити кожна, окремо взята людина для спільної справи та спільної перемоги! Кожен, хто працює в нашому волонтерському складі, заслуговує окремої розповіді після війни. Але те, в чому я впевнений на всі сто відсотків – ця команда найкраща! Тут і водії, і оператори-навантажувачі й звичайні хлопці та дівчата з Рівного, спортсмени, бізнесмени, службовці, люди, які змушені були тікати від війни й зовсім звичайні люди. Дякую кожному з вас, РАЗОМ ми куємо перемогу!»,- розповів Віктор ШАКИРЗЯН.

Четвер, 07 Квітня 2022 / Опубліковано Новини

Рівненський Будинок Ветеранів з перших днів війни активно приступив до волонтерської діяльності, поставивши собі за мету забезпечення усім необхідним наші Збройні Сили України. Одяг, амуніція, продукти харчування, медичне обладнання та ліки. І це далеко не увесь перелік, над збором чого працюють сьогодні волонтери Будвету. Усе зібране відправляють лише на передову, а заявки на допомогу формують спільно з військовими. Як відомо, секретар Рівнеради та очільник команди “РІВНЕ РАЗОМ” Віктор ШАКИРЗЯН питанню підтримки наших військових, ветеранів та членів їхніх сімей постійно приділяє значну увагу, адже живемо у такий час, коли професія військового має бути в пошані, а пам’ять про загиблих героїв належно вшанована. Сьогодні Будинок ветеранів чи не єдиний потужний волонтерський центр на території нашого регіону, який чітко спрямовує свою роботу виключно на допомогу Збройним силам України.

” Пишаюся цією командою, їхньою енергією та патріотизмом. Вони знайдуть все та буквально дістануть з-під землі те, що дійсно потрібно нашим захисникам. Це найкращий наш проєкт, яким я пишаюся, якому довіряю і про який не втомлююся розповідати!”, – поділився ВІктор ШАКИРЗЯН.

Вівторок, 05 Квітня 2022 / Опубліковано Новини

Замість вулиці Костромської – вулиця Захисників Маріуполя, а замість Тувинських добровольців – Волонтерська, натомість Вітебської – Кастуся Калиновського – борця за свободу білоруського народу (саме його іменем названий добровольчий білоруський батальйон, що стоїть на захисті Києва). Таке рішення 5 квітня прийняли члени комісії. Секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН подякував присутнім за оперативність. Особливо Миколі Капітулі та Андрію Жив’юку, рівненським краєзнавцям, за проведену попередньо роботу.

Моя позиція й позиція членів комісії одностайна – «руському міру» в Україні більше немає місця. Усі назви пов’язані з країною-терористом, яка заливає кров’ю українську землю, мають зникнути назавжди»,- повідомив Віктор Шакирзян. За словами секретаря Рівнеради, вже за тиждень члени комісії напрацюють пропозиції з перейменування порядку 40 вулиць. 5 квітня винесли рішення по трьом з найбільш одіозними назвами.

Нагадаємо, декількома днями раніше, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян виступив з ініціативою перейменування вулиці Костромської. До війни саме Кострома була містом побратимом Рівному. Втім, сьогодні на центральній площі міста красується закривавлений російський знак “Z”.

Ганьба для нас далі зберігати назву вулиці Костромської у Рівному. Пролита кров, відібрані життя невинних й мародерство не можуть бути забуті. Костромську треба терміново перейменувати! Нехай ця вулиця і її нова назва увічнить пам’ять про безневинно замордованих жертв у місті Буча“,- повідомив секретар Рівнеради, продемонструвавши світлину з вулиць колись міста-побратима Рівного Костроми.

Четвер, 31 Березня 2022 / Опубліковано Новини

З початком війни рівненським волонтерам спільно з представниками міської влади вдалося налагодити безперебійну доставку гуманітарних вантажів, аби забезпечити усім необхідним наші Збройні сили, тимчасово переміщених громадян, людей похилого віку та родини, які опинилися у скруті. 31 березня.

31 березня з міста Турин прибула ще одна вантажівка з гуманітарною допомогою для українців. Як завжди тут багато ліків та харчів, які зараз вкрай необхідні нашим військовим. Секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН подякував Віктору Корнійчуку, який все це організовує там, в Італії і допомагає з логістикою.

“А також дякую усім небайдужим людям з команди Віктора, хто своєю допомогою наближає нашу спільну перемогу над ворогом!”, – розповів Віктор ШАКИРЗЯН.

Вівторок, 29 Березня 2022 / Опубліковано Новини

Місто – фортеця! На всіх можливих шляхах у місто будуються блок-пости, бліндажі, укріплення для військових. Таке рішення було прийняте під час зустрічі секретаря Рівнеради Віктора ШАКИРЗЯНА з підприємцями міста.

” За такий потужний темп робіт хочу подякувати нашому «інженерному батальйону», тобто, всім нашим рівненським будівельним компаніям. Ніхто не залишився осторонь, вся наявна в місті техніка, всі бригади – задіяні. Ціную, поважаю, шаную, міцно тисну руку всім Вам друзі, за те, що відгукнулись на мою ініціативу з таким завзяттям й енергією.Дякую за допомогу Роману Курису, Житловий комплекс “На Щасливому”Роман КурисЮрій Чаборай, INTER – BETON, Роману Мельнику, БК «Домінант», Стоград, Олександру Іванову, «Фіалка», АРМ-ЕКО, Олександр Гусарук, Група Смарт, гуртовому центру «Декс», ТОВ «Якість та будівництво», Захід-Трансбуд, Су-39, Реноме-Євробуд, Будальянс Груп – будівельна компанія, «Євробуд Альянс», Alexander Riazanov, «Рівнеміськбуд» Термоцентр Рівне – опалення, водопостачання, вентиляція, очистка водиВолодимир СімчукСталь-ММіжнародний Завод Бетонного УстаткуванняОлексій Яницький“, – повідомив Віктор ШАКИРЗЯН.

Вівторок, 29 Березня 2022 / Опубліковано Новини

На території нашого міста достатня кількість бомбосховищ, однак для тривалого перебування в них необхідно створити там комфортні умови.

“По можливості оглядаємо їх та укомплектовуємо необхідними речами. Сьогодні відвіз десятки пледів, керамати, ліхтарики, вогнегасники, засоби особистої гігієни та воду до трьох таких сховищ за адресою КНП “ЦПМСД “Ювілейний” Рівненської міської ради вул. Макарова, 3 (Поліклініка 3), вул. Макарова, 40а (ЗДО №39) та вул. Кн.Острозького, 22.

Для прикладу, бомбосховище в поліклініці розраховане на 450 людей, однак під час перших повітряних тривог там ховалися близько 1500 мешканців мікрорайону «Ювілейний». Дане сховище потребує пінопласту та матів, теплих ковдр та пледів, тому прохання до всіх, хто має щось з переліку, підносити до чергового. До слова, за адресою вул. Соборна, 13 працює центр збору речей для облаштування бомбосховищ Громадська організація “Рівне Разом”, тому необхідні речі також можна зносити й туди. І дякуємо всім рівнянам, які не сидять на місці, готуються, допомагають іншим та проявляють ініціативу”, – розповів Святослав Стельмащук.

В ГОРУ