Очільник «РІВНЕ РАЗОМ» Віктор ШАКИРЗЯН відвідав підприємство «Морган Феніче»

6 вересня очільник «РІВНЕ РАЗОМ», секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН, спільно з представниками місцевої влади побував у Квасилові на території ТОВ «Морган Феніче», де відбулось відкриття нової виробничої лінії з використанням високотехнологічного німецького та норвезького обладнання.

Це потужний етап модернізації підприємства, який дає змогу створити замкнений цикл виробництва меблів, тим самим підвищити обсяг продукції в кілька разів. Діяльність такого підприємства щороку приносить Рівненській громаді мільйони надходжень у вигляді податків, створення значної кількості робочих місць для місцевих мешканців, а також сприяє залученню нових інвестицій.

Приємно бачити реальні результати спільної роботи інвесторів та органів влади», – повідомив Віктор ШАКИРЗЯН.

 В свою чергу, староста Квасилова Віта КИСІЛЬОВА зауважила, що відкриттю нового цеху передувала дев’ятирічна копітка робота на підприємстві.

За висновками експертів, завдяки новітньому автоматизованому обладнанню виробнича лінія є екологічно безпечною. Працюватиме тут близько двадцяти робітників. Загалом, станом на 2021 рік на підприємстві «Морган Феніче» створено 800 робочих місць. Працівники отримують конкурентну заробітну плату. Для розвитку громади це вкрай важливо, адже податки з доходу фізичних осіб сплачуються в бюджет Рівненської міської територіальної громади», – зазначила Віта КИСІЛЬОВА/