“Рівне Разом” подарували пральну машинку та Великодні подарунки Онкологічному центру дитячої лікарні

Подарунковий сертифікат на десять ортопедичних матраців, пральну машинку та солодкі Великодні подарунки. Все це від секретаря Рівнеради Віктор Шакирзян та команди «Рівне Разом» сьогодні отримав персонал Онкологічного центру Рівненської обласної дитячої лікарні.
Як розповів під час зустрічі головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко,- «Рівне Разом» – послідовна та відповідальна команда. Наше з ними партнерство триває вже досить давно. Для мене особливо приємно, що вони завжди тримають слово і виконують обіцяне!»
«Напередодні Великодня намагаємось всіляко підтримати тих, хто цього потребує насамперед. Модернізація закладів охорони здоров’я територіальної громади відповідно до викликів сьогодення – це те, з чим ми йшли на виборах до людей і те, що продовжуємо виконувати далі. Причому, як на рівні роботи депутатського корпусу, фракції, так і у вигляді таких невеличких передсвяткових заходів»,- зазначив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.
Депутат від фракціі «Рівне Разом» в Рівненській міській раді, представник постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення Сергій Рибачок привітав увесь персонал з прийдешнім святом Великодня та пообіцяв всебічну підтримку розвитку як медичної сфери на рівні громади, так і, зокрема, Онкологічного центру.
«Всі ми знаємо, наскільки цінним та важливим є людське здоров‘я. Тим паче, коли мова йде про дітей. Саме такі заклади повинні бути забезпечені усім найнеобхіднішим. Ми це робили, робимо і будемо робити надалі,» -зазначив Сергій Рибачок.