Волонтер з Іспанії Крістобала Агілара зустрівся з Віктором ШАКИРЗЯНОМ

Т.в.о. міського голови Рівного, очільник «РІВНЕ РАЗОМ» Віктор ШАКИРЗЯН привітав у нашому місті давнього партнера рівненського КЗ «Будинок Ветеранів» РМР з Іспанії Крістобала Агілара.

Як розповіла керівниця КЗ «Будинок Ветеранів» Вікторія Шинкаренко, знайомство з Крістобалом у них розпочалось в період складних подій на Сході України у 2015 році.

« Маючи 74 роки, наш іспанський друг завжди допомагав нашим воїнам у скрутні часи. Постійно від нього ми отримували вантажі, які передавали на фронт. Сьогодні, завдяки послабленню карантинних обмежень,
Крістбал особисто завітав до нашого закладу, аби вкотре передати гуманітарний вантаж.

Принагідно, скористалась можливістю, аби познайомити Крістобала Агілара з Віктором Володимировичем», – поділилась Вікторія ШИНКАРЕНКО.

Віктор ШАКИРЗЯН та громадська організація «РІВНЕ РАЗОМ», які постійно допомагають нашим воїнам та ветеранам, лишився надзвичайно враженим енергійністю та завзятістю гостя з Іспанії. Їм було, що сказати один одному. Адже благодійність, як відомо, не має кордонів.

«Крістобал, як ніхто знає, що таке допомога ветеранам і їх сім’ям, адже до Рівного він привіз великий гуманітарний вантаж на потреби Будинку ветеранів.

Це є величезною підтримкою для нашої ветеранської спільноти. Я радий, що люди доброї волі з усієї Європи підтримують Україну у її прагненні до свободи й підтримують тих, хто за цю свободу боровся зі зброєю у руках. Разом переможемо!», – розповів Віктор ШАКИРЗЯН.