У Квасилові КП “Рівнерайкомуненергія” скористалася юридичною необізнаністю своїх споживачів.

В громадську приймальню «Рівне Разом» та до старости Квасилова Віти Кисльової звернулись мешканці селища будинків по вулиці Рівненській, 1 та Богдана Хмельницького 1. Усіх їх турбувала одна проблема – квитанції у літню пору від КП «Рівнерайкомуненергія» з вписаною до сплати сумою 32 грн., 17 коп. Адвокат «Рівне Разом», спільно із старостою Квасилова Вітою Кисільовою зустрілись з мешканцями, аби з’ясувати причину нарахувань. 

      «На превеликий жаль,  КП «Рівнерайкомуненергія» фактично обманом змусило споживачів своїх послуг укласти з собою договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії. Хоча забули людям повідомити про можливість укладання саме колективних договорів. Зрозуміло, що саме колективний договір є більшою страховкою для споживача у разі виникнення непорозумінь між сторонами. Радує, що термін такого договору був укладений терміном лише на один рік. Команда «Рівне Разом» буде юридично супроводжувати даний процес і допоможе мешканцям Квасилова краще реалізувати свої права у даній сфері» – розповів Ярослав Коноплястий.

    “Неприємно вражена, що КП “Рівнерайкомуненергія” скористалася юридичною необізнаністю своїх споживачів та без зайвих слів і пояснень стала нараховувати абонплату, витягнувши її із основного тарифу. Люди обурені, при нинішній ситуації, коли підприємства з надання комунальних послуг законодавчо захищені, споживачі змушені виконувати нав’язані умови», – повідомила староста Квасилова Віта Кисільова.

    За словами адвоката «Рівне Разом» Ярослава Коноплястого, орієнтовно через місяць будуть проведені збори мешканців згаданих будинків. «На зустріч ми запросимо представників КП «Рівнерайкомуненергія», керівництво управлінської компанії, засоби масової інформації. Також звернемось до депутата від «Рівне Разом» в Рівненській міській раді по даному округу Світлани Марчук, старости Квасилова Віти Кисільової, аби вирішити як надалі на взаємовигідних умовах мешканцям укладати договори з КП «Рівнерайкомуненергія».