У Рівному можуть з’явитись нові кільцеві транспортні розв’язки

     Якісні зміни у схемі руху транспорту та будівництво сучасних транспортних розв’язок, які дозволять розвантажити головні транспортні артерії міста (http://surl.li/azhfw) – таку мету ставить перед собою політична партія «РІВНЕ РАЗОМ» та її очільник Віктор ШАКИРЗЯН.

      Один із механізмів реалізації запланованого – координаційна рада з питань безпеки дорожнього руху, де кожен з присутніх може внести свої конкретні пропозиції.

16 грудня під час чергового засідання координаційної ради її учасники обговорили можливість облаштування кругового руху на окремих перехрестях Рівного.

« Для нашого міста дане питання є досить актуальним, зважаючи на збільшення інтенсивності автомобільного руху за останні роки. Зрозуміло, що це не є панацеєю від заторів, проте дозволить значно поліпшити ситуацію із пропускною здатністю на деяких проблемних відрізках доріг», – зауважив Віктор ШАКИРЗЯН.

    За його словами тимчасове кільце на перехресті вулиць Басівкутська – Дворецька – Польова показало надзвичайно позитивний результат в організації дорожнього руху, в його безпеці і, що не менш важливо – отримало схвальні відгуки від водіїв.

      Подібні розв’язки  можуть з’явитися і на перехрестях Теліги-Вербова, Кавказька-Набережна-Литовська, Курчатова-Рівненська-Енергетиків після розроблення та погодження тимчасової схеми ОДР.

« Тому, працюємо далі над ефективними рішеннями для нашого міста», – підсумував Віктор ШАКИРЗЯН.