Катерина МАРЧУК проінспектувала тролейбус після капітального ремонту

Вже найближчим часом оновлена одиниця громадського транспорту вийде на вулиці міста. Рівнянам «рогатий» прослужив тридцять років. Втім, про його вік після проведеного каптіального ремонту мало що нагадує.

    «Постійно вражає якість виконаних робіт та їх терміни. Це вже не перша одиниця, яку я інспектую тут впродовж року. Наше управління намагається підтримати та заохотити таких працівників, адже роблять вони неймовірні речі: повністю замінена обшивка салону – як зовні, так і зсередини, освітлення, проведено капітальний ремонт вузлових агрегатів. Думаю, рівняни оцінять сповна результат», – розповіла Катерина МАРЧУК.

    Термін виконання таких робіт становить близько тридцяти календарних днів, за умови наявності необхідних запчастин. Вартість ремонтних послуг становить близько 700 тисяч гривень. Залучені кошти – виключно за рахунок отриманих від реалізації квитків з перевезення пасажирів. Аби подарувати друге життя тролейбусу, працювала бригада підприємства «Рівнеелектроавтотранс» у складі дванадцяти чоловік.

     За рік на підприємстві, за умови відсутності пандемії, можуть  відремонтувати десять одиниць рухомого складу. За словами Катерини МАРЧУК, ремонти це не завжди вихід з ситуації.

    Зараз, спільно з управлінням транспорту і зв’язку Департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради, триває робота над можливістю отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку

   Нагадаємо, саме задля отримання кредитних коштів на купівлю оновленого рухомого складу тролейбусів,  10 листопада відбулось перше засідання з обговорення проекту «Міський громадський транспорт в Україні 2».

    Була створена перша робоча група. Розглядався перший діючий проект, який дає можливість нашому місту взяти кредит у сумі 6 млн. євро на 22 роки під два відсотки. Це дало би можливість  оновити 17 одиниць рухомого складу тролейбусів з автономних ходом на 15 кілометрів. 18 листопада у Львові була зустріч з представниками банку, на якій був присутній і делегат від Рівногo.         Наразі така ініціатива перебуває у стадії обговорення та напрацювань з її впровадження.