ЦЕ УВІЙДЕ В НОВІТНЮ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ. У РІВНОМУ ПРОЩАЮТЬСЯ З СИМВОЛАМИ ТОТАЛІТАРИЗМУ

Квітень 2022 року у Рівному безперечно увійде в історію як день, коли місцева влада прийняла рішення остаточно та безповоротно позбутись символів тоталітаризму у місті.

“Постаменти радянського періоду – самохідна артустановка на Пивзаводі та танк на постаменті Богомолову мають бути демонтовані. Це моя чітка позиція й позиція значної кількості членів комісії з питань перейменування міських об’єктів, яка відбулася сьогодні”, – зазначив 22 квітня секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Окрім того 29 квітня під час засідання комісії було прийняте рішення про перейменування 13-ти вулиць Рівного. ✅ замість вулиці Павлюченка – Назара Небожинського; замість вулиці Жукова – Тараса Козлишина ; вулицю Іванова перейменують на Олександра Васильєва ; вулицю Гончарова – на Володимира Стельмаха ; вулицю Абрамова і Голікова – на Сергія Рижука ; вулицю Пушкіна – на Грицька Чубая ; вулицю Лермонтова – на Казимира Любомирського; вулицю Кондратьєва – на Холодноярська; вулицю Декабристів – на Героїв Гурб ; вулицю Орлова – на Вишиванка; вулицю Гур’єва – на Любомира Гузара; вулицю Чернишова – на Олега Дудєя; сквер біля палацу «Текстильник» – Палацовий.

Чиїми іменами називатимуться вулиці міста?

Чи потрібно рівнянам замінювати документи у зв’язку зі зміною назв вулиць?

Яка доля «декомунізованих» об’єктів радянської доби?

Чи буде у Рівному «Музей радянської окупації». Про це та багато іншого розповів секретар Рівнеради ВІктор ШАКИРЗЯН в ефірі телеканалу “ITV MEDIA GROUP”: