Мешканці подякували депутатці Катерині МАРЧУК та міськШЕУ за ремонт дворового проїзду по вулиці Дорошенка, 82-82А

Зі словами вдячності депутатці по 5-му виборчому округу Катерині МАРЧУК, фракція «РІВНЕ РАЗОМ», та працівникам міськШЕУ з приводу ремонту дворового проїзду між будинками по вулиці Дорошенка 82,82А звернулись мешканці.

   « Вже настільки розчарували відписки або просто ігнорування чиновниками (і минулих каденцій) проблем старого двору, що коли наважилася направити чергове звернення  від мешканців депутатці Катерині МАРЧУК, то особливих ілюзій  не було. І яким же було здивування, коли прийшло повідомлення, що сьогодні нам будуть ремонтувати асфальтне покриття… Дорога, двір стали зручними, безпечними і красивими … Щиро дякуємо, що почули! Діалог і конструктив – складові успіху», – повідомила у своєму дописі мешканка вулиці Дорошенка Діана Мазуркевич.

   «До мене справді звертались мешканці за даною адресою з проханням допомогти у проведенні ямкового ремонту проїзду. За результатами мого депутатського звернення вдалося відремонтувати увесь проїзд. Хочу подякувати працівникам міськШЕУ за реакцію на моє депутатське звернення. А наших мешканців запевнити  разом нам під силу зробити значно більше. Тому, попрошу і надалі інформувати про проблеми на окрузі, звертаючись у нашу депутатську приймальню «РІВНЕ РАЗОМ»  за адресою Соборна 13. Раді будемо допомогти», – розповіла Катерина МАРЧУК.