ДЕПУТАТ СВЯТОСЛАВ СТЕЛЬМАЩУК РАЗОМ З МЕШКАНЦЯМИ НА СВОЄМУ ОКРУЗІ ВПОРЯДКУВАВ БОМБОСХОВИЩА

На території нашого міста достатня кількість бомбосховищ, однак для тривалого перебування в них необхідно створити там комфортні умови.

“По можливості оглядаємо їх та укомплектовуємо необхідними речами. Сьогодні відвіз десятки пледів, керамати, ліхтарики, вогнегасники, засоби особистої гігієни та воду до трьох таких сховищ за адресою КНП “ЦПМСД “Ювілейний” Рівненської міської ради вул. Макарова, 3 (Поліклініка 3), вул. Макарова, 40а (ЗДО №39) та вул. Кн.Острозького, 22.

Для прикладу, бомбосховище в поліклініці розраховане на 450 людей, однак під час перших повітряних тривог там ховалися близько 1500 мешканців мікрорайону «Ювілейний». Дане сховище потребує пінопласту та матів, теплих ковдр та пледів, тому прохання до всіх, хто має щось з переліку, підносити до чергового. До слова, за адресою вул. Соборна, 13 працює центр збору речей для облаштування бомбосховищ Громадська організація “Рівне Разом”, тому необхідні речі також можна зносити й туди. І дякуємо всім рівнянам, які не сидять на місці, готуються, допомагають іншим та проявляють ініціативу”, – розповів Святослав Стельмащук.