Є види спорту, яким у Рівному приділяють недостатньо уваги. А даремно…

За підтримки команди «РІВНЕ РАЗОМ» та Віктора ШАКИРЗЯНА у Рівному успішно завершились всеукраїнські змагання із художньої гімнастики «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

Цього року Спортивний клуб з художньої гімнастики “Золота осінь” святкує восьму річницю з дня свого створення. З нагоди цієї події з 28-30 серпня в ДЮСШ №4 (вул. Фабрична 7) у Рівному пройшла відкрита першість з художньої гімнастики.

Участь у змаганнях взяли 15 команд з Рівненської, Хмельницької, Львівської та Вінницької областей. Впродовж трьох днів рівняни та гості міста мали змогу ознайомитись із блискавичними виступами чотирьохсот гімнасток, серед яких найменшим три роки, а найстарші – Майстри спорту України.

Відкрита першість СК “Золота осінь” – це щорічне дійство, яке проходить в місті Рівне, куди запрошуються не лише спортсменки, а й містяни та гості нашого міста.

У цьому році вперше пройшли фінали окремо серед найсильніших гімнасток кожної вікової категорії, де спортсменки поборолись за кубки СК “Золота осінь”.

Окрім того, на змаганнях були представлені не тільки індивідуальні програми спортсменок, а й групові вправи – це дуже видовищне дійство у художній гімнастиці, яке вражає своєю складністю, адже на килимі знаходиться одночасно 5 гімнасток.

Як розповіла Віце – президентка федерації з художньої гімнастики в Рівненській області ЛАРИСА ГРИГОР’ЄВА (ЛАРУС) спорт, яким вона займається впродовж багатьох років є надзвичайно видовищним та красивим. Втім, на проведення змагань на високому рівні необхідно чимало: музичне оформлення, оренда професійного покриття, прийом та поселення учасників змагань тощо.

«Ми звернулись за допомогою до команди «РІВНЕ РАЗОМ», а саме до Віктора ШАКИРЗЯНА. Реакція була миттєвою. Саме їм завдячуємо високим рівнем проведення змагань. Сподіваємось, що у цій команді ми знайшли надійного партнера, який вболіває за розвиток місцевого спорту», – повідомила ЛАРИСА ГРИГОР’ЄВА.

За результатами змагань, саме рівненські гімнастки показали високі результати:
Майстер Спорту України. кат «А» Мельник Богдана 1 місце
МСУ кат «В» Нідашковська Каріна 2 місце
МСУ кат «С» Сара Поліна 1 місце
Кандидат в Майстри Спорту 2006 р.н кат «А» Фенюк Анастасія 2 місце
КМС 2006 р.н. кат «В» Гостєва Дарія 2 місце
КМС 2007 р.н кат «А»
Ващишина Олександра 2 місце
КМС 2007 р.н кат «В» Попович Марина 2 місце
КМС 2007 р.н кат «С»

Городецька Дар‘я 1 місце
Вже цієї осені у Рівному заплановані масштабні змагання з художньої гімнастики. Турнір «ЗОЛОТА ОСІНЬ». Завдяки послабленим карантинним обмеженням очікується, що до Рівного прибуде близько шестисот учасників зі всіх куточків України, які будуть представляти орієнтовно 50 команд. Також рівненські організатори розраховують на приїзд дійсних членів Збірної України з художньої гімнастики, учасників олімпіади в ТОКІО.