МІНКУЛЬТ НАДАЛО ДОЗВІЛ НА ПЕРЕПОХОВАНЯ БОГОМОЛОВА ТА ДУНДИЧА У РІВНОМУ

Міністерство культури надало дозвіл на переховання радянського воєначальника Михайла Богомолова та кавалериста Олеко Дундича у Рівному. Про це повідомив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Сьогодні отримали від Міністерство культури та інформаційної політики України дозвіл на перепоховання радянського воєначальника Михайла Богомолова та червоного кавалериста Олеко Дундича. Меморіали яким, не зрозуміло з якої причини, впродовж 31 року незалежності України продовжували “красуватися” практично у самісінькому центрі нашого міста. І один, і інший, прийшли на нашу землю, як загарбники. Пам’ятні монументи їм уособлювали поразку молодої української держави УНР у протистоянні з Москвою сто років тому. Історія має закономірність повторюватись, якщо ми не хочемо вивчати її уроків. Хто з цим посперечається після повномасштабного вторгнення у лютому 2022?“, – повідомив секретар Рівнеради ВІктор Шакирзян.

За його словами, наразі процедура з перенесення могил на кладовище уже запущена.
Додамо, що у Рівному триває процес дерадянізації та дерусифікації: у місті уже прибрали декілька символів радянської епохи, а також перейменували кілька вулиць.

Джерело “Рівне медіа”.