Вже стало гарною традицією підтримки командою «Рівне Разом» заходів, які відбуваються у селищі Квасилів

Не винятком стало і День селища 12 липня. Свято видалось на славу! З нової та сучасної сцени радували усіх квасилівчан та гостей селища місцеві гурти та виконавці, а найсумлінніших квасилівчан нагородили почесними грамотами та подарунками представники місцевої влади.

Присутні на святі депутатки від фракції «Рівне Разом» в міській раді поділились своїми враженнями:

“Липень. Спека. Класне свято! В неймовірній атмосфері згуртованості та щирості відсвяткували сьогодні річницю селища Квасилів. Дякую квасилівчанам за чудові емоції, гарний настрій та енергію. Коли поруч так багато натхненних та позитивних людей, – нам все під силу! Пишаюсь, що ми тепер – РАЗОМ!” – зазначила голова фракції «Рівне Разом», депутатка по даному округу в Рівнераді Світлана Марчук.

” Сьогодні свято селища, яке є повноцінною частиною нашої громади Квасилівчани, вітаю вас! Бажаю, щоб наша спільна громада розвивалася та стала прикладом сучасної європейської інфраструктури та комфортним місцем проживання для її мешканців”,- поділилась депутатка «Рівне Разом» Катерина Марчук.

Свято завершилось о 22:00 композицією «Родино, родино!», у виконанні відомого співака, директора Квасилівського МБК Микола Бобрик. Зі святом, Квасилів! Будуємо сучасну та заможну територіальну громаду РАЗОМ!