Віктор Шакирзян зустрівся з рівнянами, аби обговорити проблеми

Кандидат на посаду міського голови Віктор Шакирзян зустрівся з колективом ТОВ ВТП “Агропереробка”, що виробляє натуральну харчову продукцію торгової марки “Щедрик”. Спілкувалися про проблеми, які турбують рівнян. Віктор Шакирзян каже, хотів почути думки людей особисто. Під час зустрічі Віктор Шакирзян, кандидат на посаду міського голови від партії «Рівне Разом» зазначив, що саме живе спілкування дає можливість краще зрозуміти проблеми людей і почути, не в Фейсбуці, не в соціальних мережах, а вживу обговорити болючі питання, які стосуються саме міста.

Під час зустрічі рівняни розповіли, що найболючішими є питання доріг і транспорту, будівництва стадіону, а також очищення міських водойм. За словами пана Миколи Питченка, начальника відділу постачання: “Від кандидата ми почули шляхи вирішення цих питань, як він бачить ситуацію, до чого прагне. Все було зрозуміло, була конкретика. Це сподобалось”.

Марія Рудомська-Воронцова, директорка з розвитку ТМ «Щедрик», зазначила, що їй подобається підхід Віктора Шакирзяна і його команда: “Віктор Володимирович нам розказав, які він бачить прогресивні методи для покращення і розвитку ситуації в нашому місті. Я цілком багато в чому його підтримую, бо мені подобається взагалі, що він людина з бізнесу, він знає як будувати, як створювати. Я думаю, що нам саме така людина потрібна в якості мера”.