В ЯКОМУ СТАНІ ПЕРЕБУВАЮТЬ УКРИТТЯ ВІД АВІАНАЛЬОТІВ У МІСТІ? СЕКРЕТАР РІВНЕРАДИ ПЕРЕВІРИВ ЇХ СТАН

В якому стані перебувають укриття від авіабомб у місті? Секретар Рівнеради ВІктор ШАКИРЗЯН перевірив стан діючих та обговорив план створення додаткових.

Так, укриття від авіанальотів у ЗОШ № 25 має проблеми, більше, організаційного характеру. Людям, що тут перебувають, важко розраховувати на комфорт, адже частина приміщень використовувалась, як спортзал. Інша ж частина – як склад, а деякі частини сховища не використовувались багато років взагалі. Силами наших комунальних підприємств прийнято рішення допомогти з облаштуванням приміщень і хоча б на першому етапі звільнити їх від мотлоху (тим самим збільшивши площу укриття).

“Звертаюсь до всіх, хто має приватні підвальні чи підземні складські приміщення (які можна облаштовувати для укриття) – дати змогу рівнянам знайти там прихисток під час тривоги. У такі часи всі ми маємо бути єдиними і РАЗОМ протистояти всім небезпекам. Дякуючи керівництву “Рівнеміськбуд”, ще одне укриття облаштували на вулиці Гагаріна, 39.

Рівненська фабрика нетканих матеріалів також відкрила своє протирадіаційне сховище для людей, гіпермаркет “Арсен” також погодилися відкрити свої підвали для прихистку людей. Там вже почали встеляти пінопласт для комфорту людей”, – розповів ВІктор ШАКИРЗЯН.