Світлана Марчук про громадський бюджет

29 травня завершився один із перших етапів громадського бюджету Рівного – подача проєктів. Цьогоріч подано рекордну для громади їх кількість – 117, на суму близько 64 млн. грн. Найбільшу кількість набрали освітні заклади, з пропозиціями впорядкувати навколишню територію. Квасилів подав на затвердження 8 ініціатив. Всі вони пов’язані з розбудовою спортивних та рекреаційних зон у селищі. Найближчим часом планується проведення публічної презентації за участю авторів, представників профільних управлінь.
    Втім, з огляду на набутий досвід, вже виникають певні побажання та пропозиції щодо втілення проектів громадського бюджету в майбутньому. Про це розповіла голова фракції «Рівне Разом» в Рівненській міській раді Світлана Марчук:  
« На мою думку, на майбутнє, ми маємо працювати з громадським бюджетом таким чином: якщо є впродовж багатьох років запити зі сторони освітніх закладів, поліклінік, лікарень – ми не можемо закривати на це очі. Ось це єдиний момент, який мав би ставати головним. Тобто, це є для нас дорожньою картою на наступні бюджетні програми, роки, за якими розпорядники коштів могли би формувати свої запити. Оскільки ми чудово розуміємо, що, приміром, спортивний майданчик школи – це не лише місце для тренувань учнів, а й улюблене місце відпочинку для мешканців, які проживають поряд. Особливо коли мова йде про житлові мікрорайони», –  повідомила Світлана Марчук.