На базі КЗ «Будинок ветеранів» РМР, спільно з управлінням освіти міста Рівне, ветеранськими організаціями, вчителями ЗОШ предмету «Захист Украіни» та за підтримки депутатів Рівнеради, фракції «РІВНЕ РАЗОМ» будуть проходити уроки патріотичного виховання

В рамках такої співпраці передбачено максимальне залучення учнів та викладачів предмету «Захист України». Уроки домедичної підготовки, стрільби, майстер класи з поводження зі зброєю. Також перегляд патріотичних фільмів і не лише.

Це унікальний майданчик для спілкування громадськості міста із ветеранами АТО/ООС, які пройшли фронт та знають на власному досвіді ціну мужності й патріотизму. Вважаю за необхідне негайно розпочати реалізацію спільної програми Управління освіти м.Рівне з ветеранською спільнотою, саме в частині патріотичного виховання молоді»,- розповів секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН.

Команда «РІВНЕ РАЗОМ», спільно з Вікторією ШИНКАРЕНКО підтримували і заклали потужний фундамент для того, аби у Рівному функціонував такий заклад як «Будинок Ветеранів». Саме ідея залучення до військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів – досить актуальна та вкрай необхідна сьогодні. Адже у нас в країні триває війна. І добре, коли азами військової справи з молоддю будуть ділитися ті, хто пройшов бойові дії і знає ціну незалежності нашої держави», – повідомила голова фракції «РІВНЕ РАЗОМ» Світлана МАРЧУК.

Предмет, який покликаний у загальноосвітніх навчальних закладах виховувати патріотичний дух у молоді має назву «Захист України». І в рамках саме цього предмету та розробки нової програми з патріотичного виховання ми сьогодні розпочинаємо реальну співпрацю із КЗ «Будинок ветеранів» РМР. Буде укладено відповідний графік, за яким школярі зможуть відвідувати Будинок Ветеранів. Для учнів 5-11 класів будуть проведені екскурсії. Окрім того, ми домовилися про те, що старшокласники зможуть виїздити на навчальні стрільби на полігон і не лише. Все це стосується реального практичного виховання молоді в тих умовах, в яких нині перебуває наша країна», – повідомив заступник начальника управління освіти міста Рівне, депутат Рівнеради від фракції «РІВНЕ РАЗОМ» Василь ХАРКОВЕЦЬ.

Більше читайте тут: https://cutt.ly/CEWj5yl