РЕЗУЛЬТАТИ СІЧНЕВОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ХАОТИЧНОЇ ЗАБУДОВИ

18 січня, на порядку денному першому у новому році засіданні комісії питань хаотичної забудови було чимало звернень, які набули резонансу в суспільстві.

✔️Так, щодо звернення членів правління ОСББ по вулиці Паркова, 2 – депутати однозначно на боці людей. Комісія проголосувала за те, аби надати об’єднанню юристів Рівнеради для підготовки всіх необхідних юридичних документів (зокрема, в разі потреби для підготовки позовної заяви). Також, комісія клопотатиме про якнайшвидше виготовлення технічного звіту щодо стану будинку, аби була чітко зрозуміла ступінь його руйнації в результаті монтажу балкону на фасаді. Важливо, що на засіданні комісії був присутній представник власника. А це дає можливість сподіватись, що конфлікт вдасться врегулювати. Адже, до втручання комісії, конструктивного контакту між його учасниками досягти не вдавалось.

✔️Далі – звернення фірми «Агросвіт» по будівництву на вулиці Орлова. Тут вимога заявника була повністю задоволена членами контрольної комісії. Паралельно цьому, юристам дано доручення терміново підготувати лист про долучення представників органів місцевого самоврядування до проведення перевірки Державної інспекції архітектури та містобудування, що саме триває у Рівному. ✔️По вулиці Київська,19 – комісія рекомендувала терміново провести перевірку рівненським ДАБІ. Представника забудовника зобов’язали надати доступ до об’єкта та всю необхідну технічну й дозвільну документацію. Цей об’єкт залишається на контролі.

✔️І, найбільш резонансне – це самовільне захоплення тротуару на вулиці Соборній, 251. Це взагалі шокуюче нахабство! Тим більше, що власник будинку ховається від представників Рівнеради. За матеріалами відповідних управлінь, жодного дозволу (й взагалі жодного документа) на будівництво паркану на землі міста у порушника немає. Тож, якщо на контакт порушник не вийде – ми підемо на кардинальні кроки для звільнення тротуару, що підкреслюю, є землею міста, землею нашої громади, землею, якою мають користуватися всі, а не лише окремі нахаби, які самовільно встановили собі паркан.

Рівне не повинне стати містом хаотичної самовільної забудови. Для цього з представників всіх фракцій Рівнеради і було сформовано контрольну депутатську комісію “, – розповів секретар Рівнеради, голова комісії та очільник команди “РІВНЕ РАЗОМ” ВІктор ШАКИРЗЯН.