“Рівненська громада без сміття – 2030”. Депутати заслухали презентацію від компанії “Green age”

22 грудня під час чергового депутатського дня компанія «GREEN AGE» презентувала  розроблену ними дорожню карту реформи поводження з відходами «Рівненська громада без сміття – 2030». У передвиборчій програмі політичної партії «РІВНЕ РАЗОМ» важливу позицію займає питання розробки цілого спектру послуг із забезпечення роздільного збору сміття, подальшої його переробки та утилізації, ліквідації стихійних сміттєзвалищ ( https://cutt.ly/OUtzb0h).

Втім, аби розробити ефективну дорожню картку з її реалізації необхідно заслухати думку фахівців та прийняти ефективне рішення. Представники компанії «GREEN AGE” досить ретельно вивчили ситуацію, яка склалась у Рівному з побутовими відходами. 3 грудня відбулась попередня презентація для представників комунальних служб міста та депутатського корпусу (  https://cutt.ly/hUtcyd9). 21 грудня, як було домовлено, депутатам презентували дорожню карту, за якою може рухатися наша громада.

“Актуальність цього питання підтверджує й повний зал міських обранців, науковців, журналістів та громадськості, що свідчить про важливість цієї теми для рівнян»,- прокоментував секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН. – Втім, чи це буде будівництво сміттєпереробного заводу, чи лише сортування сміття та відкриття станцій компостування органічних відходів – в майбутньому буде залежати виключно від рішення депутатського корпусу“. 

   ” Все починається з дому – з виховання. Я поки не уявляю як у багатоквартирних житлових будинках буде стояти декілька контейнерів для сортування сміття. Але на до цього потрібно йти, щоб це не впливало на тариф, а дало очікуваний та ефективний результат. У нас є гіркий досвід роботи сміттєпереробного заводу, який стоїть. Тому, підійти до реалізації даного проекту, як і інших пропозицій,  маємо  вкрай виважено»,- поділилась своїми враженнями від презентації депутатка Рівнеради від фракції «РІВНЕ РАЗОМ», голова Постійної комісії з питань міського господарства, транспорту, зв’язку та екології Катерина МАРЧУК.

 Презентацію проекту можна переглянути тут👇

https://rivnerazom.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/rivnenska-gromada-bez-smittya-2030.pdf