«Рівне Разом» підтримали всеукраїнські змагання з художньої гімнастики у Рівному

Спортивний клуб з художньої гімнастики “Золота осінь” цьогоріч святкує 8 річницю створення клубу. В честь цієї події – 28-30 серпня в ДЮСШ №4 (вул.Фабрична 7) в нашому місті пройде відкрита першість з художньої гімнастики.
  На даних змаганнях будуть брати участь 15 команд з Рівненської, Хмельницької, Львівської та Вінницької областей. Протягом 3-ох днів змагатимуться близько 400 гімнасток, серед яких найменшим три роки, а найстарші – Майстри спорту України.

«Відкрита першість СК “Золота осінь” – це щорічне дійство, яке проходить в місті Рівному, та збирає не тільки спортсменок, а й містян та гостей нашого міста в одному залі, де юні грації показують свої високі вміння на килимі.
  У цьому році вперше відбудуться фінали окремо серед найсильніших гімнасток кожної вікової категорії, де спортсменки будуть боротись за кубки СК “Золота осінь”.

Дякуємо Віктору ШАКИРЗЯНУ за оперативну спонсорську допомогу та команді «РІВНЕ РАЗОМ». Приємно мати справу з людьми конкретних справ»,- розповіла Лариса Григорьєва
віце-президентка з художньої гімнастики в Рівненській області.

Партнери змагань – команда «РІВНЕ РАЗОМ», очільник команди – секретар Рівнеради, Віктор ШАКИРЗЯН.