ВІКТОР ШАКИРЗЯН ХОЧЕ ЗАЛУЧИТИ ДСНС ТА ТРЕСТ ЗЕЛЕНОГО ГОСПОДАРСТВА ДО РОЗЧИЩЕННЯ РУСЛА РІЧКИ УСТЯ

Реалізація комплексної програми “Водойми Рівного”: очищення озера Басів Кут та річки Устя – один із важливих напрямів виконання передвиборчої програми команди “РІВНЕ РАЗОМ”. Втім, окрім втілення кроків самої програми важливим є і профілактична підтримка водойм громади.

17 січня очільник команди “РІВНЕ РАЗОМ”, секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН, спільно з представниками ДСНС перевірили найбільш заблоковані для нормального руху води місця .

.”Дерева, гілля, різного роду сміття – все це лежить просто у воді, перекриваючи русло Усті. Впевнений, роботу з очищення водойм міста треба починати саме з механічного очищення на таких проблемних ділянках. Поки не буде вільного від сміття протоку води – реалізація якихось інших, більш інноваційних й технологічних заходів, не буде ефективною. Думаю, Головне управління ДСНС у Рівненській області спільно з КП Рівненський міський трест зеленого господарства та іншими комунальними службами, впораються з цим завданням без залучення додаткових ресурсів“, – розповів Віктор ШАКИРЗЯН.