МИХАЙЛО ЖАРОВСЬКИЙ УВІЙШОВ ДО СКЛАДУ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ НА “ПІВНІЧНОМУ”

11 січня відбулось перше засідання тимчасової контрольної комісії з питань реконструкції мереж вуличного освітлення на мікрорайоні «Північний». До складу комісії увійшов депутат від фракції «РІВНЕ РАЗОМ» Михайло ЖАРОВСЬКИЙ, який представляє інтереси виборців саме по другому виборчому округу, куди і входить один з найбільших житлових мікрорайонів міста.

Вирішення проблеми з неякісним вуличним освітленням на «Північному» – одне із найчастіших звернень, з яким до депутата звертаються його виборці під час особистого прийому в громадській приймальні «РІВНЕ РАЗОМ». Акцентував на цьому неодноразово увагу і очільник команди, секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН, адже реалізація одного з кроків нашої передвиборчої програми має назву «Безпечний шлях від школи додому», яким і передбачено комплексний підхід у вирішенні проблеми неякісного освітлення не лише дворових територій, а й шкільного подвір’я, парків, скверів, спортивних майданчиків.

«Розпочинаємо поточково вивчати проблему із профільними управліннями, аби в найближчі терміни жителі мікрорайону відчули зміни. За результатами засідання комісії вирішили розробити карту-схему, аби бачити секторально, де ситуація є критичною, аби конкретно розуміти, з чого варто починати. Адже освітлення вулиць – це один із критеріїв безпечного життя у місті», – підсумував результати першого засідання комісії депутат від «РІВНЕ РАЗОМ» Михайло ЖАРОВСЬКИЙ.