ІСТОРИЧНИЙ МОМЕНТ. 12 СІЧНЯ КВАСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОФІЦІЙНО ПРИПИНИЛА СВОЄ ІСНУВАННЯ

12 січня 2022 року, по завершенню реорганізації, до Єдиного державного реєстру було внесено запис про припинення юридичної особи Квасилівської селищної ради.

     Рішення про реорганізацію Квасилівської селищної ради шляхом приєднання до Рівненської міської ради прийняли депутати 24 грудня 2020 року, керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про  визначення адміністративних центрів та затвердження  територій  територіальних громад Рівненської області» тощо.

  «Це історичний момент – Квасилів офіційно та остаточно стає частиною Рівненської міської територіальної громади. Комісія з реорганізації повністю завершила свою роботу й, сьогодні, ми підписали документи про припинення державної реєстрації Квасилівської селищної ради», – прокоментував секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН.

    «Процес реорганізації приєднання Квасилова до Рівного був тривалим, кропітким, відповідальним. Були враховані усі аспекти подальшого повноцінного функціонування нашого селища у складі Рівненської міської територіальної громади. Тож дякую усім причетним до його завершення», – розповіла староста селища Віта КИСІЛЬОВА.

   Для довідки: Квасилівська селищна рада була утворена 27 квітня 1978 року. Проіснувала майже 44 роки.