Депутати та прихильники «Рівне Разом» взяли участь в семінарі від Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine

Форми, методи та інструменти роботи місцевого депутата, робота з виборцями, особливості бюджетного процесу для місцевого обранця, аналіз виконання місцевого бюджету. Доповіді на ці та не лише теми мали змогу прослухати депутати Рівнеради та їх помічники, в рамах семінару для депутатів місцевих рад, який провели експерти Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine. Перед присутніми виступили відомі викладачі. Серед них – Олександр Солонтай, директор програм практичної політики Інституту Політичної Освіти, депутатка Волинської обласної ради VIII скликання Юлія Вусенко. Це лише перший такий семінар. Втім, депутати подякували викладачам за практичні поради та змістовний семінар.

«Як якісніше організувати роботу депутатського корпусу? Як оперативніше реагувати на потреби людей? Як раціонально розподіляти бюджет? Було цікаво та пізнавально. Дякую нашим партнерам за можливість краще виконувати нашу депутатську роботу»,- повідомив очільник «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.

«Від спікерів залежить дуже багато. Було приємно почути відповіді на складні запитання у доступній формі на конкретних прикладах»,- розповів помічник-консультант Віктора Шакирзяна Павло Дмитришин.

«Навчатися та розвиватись – мій пріоритет! Спікери дуже цікаво роз‘яснили питання щодо методів роботи депутата, особливостей бюджетного процесу, шляхів залучення додаткових коштів, управління комунальним майном,» – поділилась депутатка від фракції «Рівне Разом» Катерина Марчук.

«Кажуть, що вчитися ніколи не пізно. Вчимося на благо громади. Сподіваюсь на це»,- розповів прихильник «Рівне Разом», директор Будинку культури Квасилова Микола Бобрик.

«Знань і досвіду багато не буває. Сьогодні цілий день навчалася демократичному самоврядуванню. Поради та рекомендації слушні та важливі,» – зазначила староста Квасилова Віта Кисільова.

Для довідки: З 1994 року Міжнародний республіканський інститут (МРІ) розпочав співпрацю з Україною для просування належного врядування, зміцнення державних і громадських інститутів та об’єднання зусиль у країні на етапі перехідної демократії. Зосереджуючи свою діяльність на регіональному та місцевому рівнях, МРІ працює з місцевими партійними осередками, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування по всій території країни в рамках програм, що фінансуються Міністерством закордонних справ та торгівлі Канади (Global Affairs Canada), Національним фондом на підтримку демократії та Агентством США з міжнародного розвитку. Завдяки довготерміновій та сталій роботі в Україні, МРІ створив потужну мережу українських експертів, громадських організацій та зацікавлених сторін, з якими співпрацює з метою надання конкретної допомоги у відповідності до місцевих умов та мінливого політичного середовища.