Депутати Рівнеради на минулому сесійному засіданні надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою ділянки у Квасилові в постійне користування для розміщення та постійної діяльності органів і підрозділів ДСНС по вулиці Рівненській, 71

Саме на цій ділянці, площею 0,20 га планується спорудити Центр безпеки громадян.

Нагадаємо, 28 вересня тимчасово виконуючий обов’язки міського голови Рівного Віктор ШАКИРЗЯН в рамках Дня депутата ініціював обговорення щодо створення Центрів безпеки у Рівненській територіальній громаді. Пілотним майданчиком з реалізації проекту пропонувалося обрати Квасилів. Як пояснив очільник команди «РІВНЕ РАЗОМ», саме там ситуація є найбільш критичною як щодо доїзду пожежників, так і роботи працівників поліції. А наявність такого центру у Квасилові покращить роботу екстрених служб не лише в самому селищі, а й прилеглих районах територіальної громади.

Позитивні відгуки щодо впровадження такого проекту Віктор ШАКИРЗЯН отримав і від першого заступника МВС України Євгена ЄНІНА та Голови ДСНС України Миколи ЧЕЧОТКІНА під час презентації регіональної ініціативи щодо створення у Рівненській територіальній громаді сучасних Центрів безпеки.

«Радий, що представники Міністерства внутрішніх справ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій розуміють важливість цієї ініціативи. Отже, створення Центрів безпеки у нашій громаді має всі шанси отримати державну підтримку на найвищому рівні», – прокоментував очільник «РІВНЕ РАЗОМ» Віктор ШАКИРЗЯН.