ДЕНЬ ДЕПУТАТА. ГОЛОВНІ АКЦЕНТИ

6 серпня в рамках Дня депутата міські обранці заслухали доповідь про утеплення дитячих садочків міста Рівного за ЕСКО механізмом.Перед депутатами виступив з конкретними пропозиціями представник групи компаній ЕСКО ЮА Андрій Мельник. Компанія вже обстежила місцеві ДНЗ. Серед думок, які звучали – обрати окремі садочки, аби апробувати ефективність озвучених пропозицій.

Алгоритм компанії такий: енергоаудит і визначення споживання теплової, електричної енергії чи природного газу закладу. Далі – затвердження показників. Наступне – за кошт компанії – проведення заходів з енергосервісу. За наявністю позитивних показників – оплата послуг за рахунок зекономлених коштів.

Заступник міського голови Рівного Євгеній Іванішин, який відповідає за цифровізацію, розповів про напрямки, які спростять спілкування між громадою та місцевою владою.Наразі проводиться повний аудит цифрових ресурсів виконавчого комітету міської ради, розроблені заходи з посилення захисту від кібератак. Заплановано ввести електронний документообіг.

Представники агенції економічної безпеки «ЕФОРТ» представили депутатам та усім присутнім власну систему відеоспостереження та систему безпеки повного циклу, яка вже встановлена в навчальних закладах Львівщини.Фахівці вважають, що саме їхня пропозиція є ефективною саме у військовий час. 📌 Як і раніше, Рівненська міська рада нагальні питання буде намагатися вирішувати у форматі такої ж відкритої і відвертої дискусії»,- підсумував Віктор Шакирзян.