Експерти відзначили роботу депутатської приймальні “Рівне Разом”

Громадянською мережею «Опора» був проведений моніторинг ведення депутатами «Рівнеради» прийому громадян. Говорячи про депутатів від фракції «Рівне Разом», хорошою практикою, як називають експерти, є інформування про прийом депутатів на тиждень на FB-сторінках партії. Так роблять, зокрема, у «Рівне Разом», йдеться у повідомленні. Деякі з місцевих обранців додатково інформують про час і місце особистого прийому громадян: перед кожним особистим прийомом інформує про подію на своїй сторінці у Facebook, Віктор Шакирзян (секретар Рівненської міської ради, позафракційний), Святослав Стельмащук, Катерина Марчук, Світлана Марчук (фракція «Рівне Разом»).
Також,зібравшись на прийом, громадянам необхідно врахувати, що частина обранців практикує попередній запис і уточнення часу зустрічі. Серед них – Катерина Марчук, Світлана Марчук, Сергій Рибачок (фракція «Рівне Разом), Віктор Шакирзян( позафракційний).
Депутати пояснюють це як можливість спланувати прийом та уникнути скупчення людей в один час, а також дізнатись, в чому полягає питання і краще підготуватись.
Моніторинг здійснення прийому громадян депутатами проводився у період з 1 лютого 2021 р. по 31 березня 2021 р. представниками громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», повідомили у Громадянській мережі « Опора».
Джерело:www.opora.rv.ua.