5 жовтня секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН, спільно з представниками управлінь виконавчого комітету Рівненської міської ради оглянути шість локацій, вільних від забудови земельних ділянок у Квасилові, на яких можна потенційно розмістити Центр безпеки

«Ми стали на один крок ближчими до реалізації нашого проекту щодо будівництва Центру безпеки.
Попередньо визначилися з ділянкою, де буде розташовуватися приміщення, з урахуванням необхідної логістики для екстрених служб», – прокоментував Віктор ШАКИРЗЯН.

« Було враховано зонування території, обмеження поблизу енергетичних об’єктів та можливість підключення до комунікаційних мереж, а також швидкісний доїзд служб допомоги у різні частини Квасилова та найближчі мікрорайони Рівного. Найбільш оптимальним варіантом виявилася земельна ділянка на в’їзді в селище. Саме її і буде представлено на розгляд сесії», – розповіла староста Квасилова Вікторія КИСІЛЬОВА.

Нагадаємо, 28 вересня т.в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян в рамках Дня депутата ініціював обговорення щодо створення Центрів безпеки у Рівненській територіальній громаді. Пілотним майданчиком з реалізації проекту пропонувалося обрати Квасилів. Як пояснив очільник команди «РІВНЕ РАЗОМ», саме там ситуація є найбільш критичною як щодо доїзду пожежників, так і роботи працівників поліції. А наявність такого центру у Квасилові полегшить та розвантажить роботу не лише самого селища, а й прилеглі райони територіальної громади.

Схвальну оцінку щодо Віктор ШАКИРЗЯН отримав і від першого заступника МВС України Євгена Єніна та Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна під час презентації 30 вересня регіональної ініціативи щодо створення у Рівненській територіальній громаді сучасних Центрів безпеки.

«Радий, що представники Міністерства внутрішніх справ та ДСНС поділяють важливість цієї ініціативи, а отже створення Центрів безпеки у нашій громаді мають всі шанси отримати державну підтримку на найвищому рівні», – прокоментував очільник «РІВНЕ РАЗОМ» Віктор ШАКИРЗЯН.