ЗА ПІДТРИМКИ «РІВНЕ РАЗОМ» КВАСИЛІВ ВЕЛЕЛЮДНО ТА ГАМІРНО ВІДЗНАЧИВ СВЯТО МИКОЛАЯ

Селище Квасилів добре знане у мистецьких та творчих колах своїми аматорськими колективами, танцювальними клубами. 19 грудня у День Святого Миколая  Будинок культури селища зібрав під своїм дахом найталановитішу молодь. На свято завітав секретар Рівнеради, очільник «РІВНЕ РАЗОМ» Віктор ШАКИРЗЯН, депутатка Рівнеради Катерина МАРЧУК, аби привітати малечу із світлим та улюбленим днем усіх дітлахів.

    Як розповів директор клубу Микола БОБРИК, до цьогорічного свята, яке Квасилів вперше відзначає у складі об’єднаної територіальної громади, активно долучилась команда «РІВНЕ РАЗОМ» в особі  Віктора ШАКИРЗЯНА, депутатської фракції в Рівнераді, громадської організації «РІВНЕ РАЗОМ».

«Ми підготували для усіх, хто завітав до нас на свято  видовищний концерт, святкову виставу від театральної студії нашого клубу, виступи аматорських колективів. Ну і ,звісно, подарунки від Миколая усій малечі. Сьогодні на сцені задіяні абсолютно всі вихованці квасилівського Будинку культури. Вірю, що дане свято у таких масштабах стане гарною традицією!», – розповів Микола БОБРИК.

    Цьогорічний День Миколая об’єднав навколо себе близько трьохсот дітей селища. Особливу увагу організатори приділили пільговій категорії наших мешканців: діти учасників АТО/ООС, діти-сироти, творчо-обдаровані діти та дітки з особливими потребами.

«Сьогодні усі присутні нс святі змогли оцінити, скільки у нас багато талановитих та обдарованих дітей, творчих колективів, яким потрібна не лише сцена. Їм потрібне сучасне та просторе приміщення, де б вони змогли вдосконалювати та розвивати свої таланти. Діти мають займатися в комфортних умовах і про це ми говорили неодноразово, спільно обговорювали це питання з директором Будинку культури. Тому сьогодні з Божою допомогою, ми усі загадали бажання, щоб Квасилів невдовзі отримав сучасний  Будинок культури», –  поділилась староста селища Віта КИСІЛЬОВА.

«Неймовірно тепла атмосфера сьогодні на святі. У Квасилові надзвичайно талановиті діти. Щодо самого Будинку культури, ви знаєте, що я за фахом будівельник. Ще влітку я отримав технічний звіт від фахівців відносно стану нинішнього приміщення Будинку культури. За його результатами , на мою думку, краще не вкладати кошти в реконструкцію діючого приміщення, а збудувати новий сучасний та просторий Будинок культури. Це дасть можливість нашим дітям займатись в нормальних умовах. Найближчим часом я, в рамках Дня депутата, буду ініціювати розгляд даного питання. І якщо буде підтримка депутатів, ми виставимо цю ідею на всеукраїнський конкурс архітекторів. Так як це роблять в інших містах. І я думаю, що ми втілимо це в реальність», –  підсумував Віктор ШАКИРЗЯН.

Резиденція Святого Микола у КВАСИЛОВІ працювала впродовж 19 грудня до 17:00, завітавши до якої кожен малюк мав змогу отримати солодкі подарунки від Святого Миколая та фото на згадку.