Після втручання депутатки від “РІВНЕ РАЗОМ” Світлани МАРЧУК у Квасилові відремонтували ліфти, які потребували капітального ремонту та могли зупинитися

Політична партія «РІВНЕ РАЗОМ» та її представники у Рівненській міській раді постійно спрямовують свою роботу на вирішення нагальних проблем комунальної галузі. Надійна робота ліфтів у житлових будинках – питання, яке гостро стоїть на порядку денному Рівненської міської територіальної громади. Стосується це і району багатоповерхової забудови у Квасилові. Там ліфтове господарство будинків не перебувало на обслуговуванні КП “Житловик1”, а в ОСББ мешканці поки не об’єднались. Ліфти ж потрібно було вкрай ремонтувати!

Світлана Марчук – депутатка Рівнеради по 6-му виборчому округу, (фракція «РІВНЕ РАЗОМ») доклала максимум зусиль, аби квасилівчани окремих під’їздів будинків №32 та №46 по вулиці Молодіжній отримали відремонтовані ліфти після капітального ремонту. У зв’язку із ситуацією, що склалась, вважаю правильним те, що квасилівчанам провели капітальні ремонти ліфтів у першому та третьому під’їздах будинку № 32 та завершили ремонт, розпочатий рік тому в другому під’їзді, а також трьох під’їздів будинку № 46 саме з бюджету територіальної громади!», – розповіла Світлана МАРЧУК.

Староста селища Віта Кисільова проінспектувала роботу ліфтів після проведених ремонтних робіт. Роботи, які виконували працівники підприємства “Арм-Еко” на замовлення департаменту інфраструктури та благоустрою виконані якісно та згідно з умовами тендерних торгів. Гарний подарунок для мешканців до різдвяних свят і яскрава демонстрація переваг для квасилівчан від об’єднання в одну територіальну громаду. Щиро дякуємо за відстоювання інтересів громади нашій депутатці Світлані МАРЧУК», – повідомила Віта КИСІЛЬОВА.