“Різдвяну фотоказку” подарувала команда “РІВНЕ РАЗОМ” сім’ям, які виховують дітей з особливими потребами

“Різдвяна фотоказка” для сімей та діток з особливими потребами у громадській приймальні «РІВНЕ РАЗОМ». Ось і настав цей довгоочікуваний день! Підготовка різдвяних фотолокацій в майстерні «ART FORMAT» тривала впродовж двох місяців. Понад три тисячі світлин, авторства фотомайстрині АННИ МАРІЇ ДАЛІ і, як результат, десятки усміхнених та радісних облич.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю громадська приймальня «РІВНЕ РАЗОМ» гостинно відчинила свої двері, аби вручити усім учасникам (цям) фотосесії святкові світлини та смачні подарунки.

«У нашій діяльності одним із пріоритетних напрямів є підтримка родин, в яких виховуються діти з особливими потребами. Ми намагаємось бути поруч з ними, допомагати їм не лише у вирішенні щоденних проблем, а й постійно докладати усіх зусиль, аби наше місто стало відкритим та дружелюбним саме до таких сімей та їх вихованців», – розповіла голова фракції «РІВНЕ РАЗОМ» в Рівненській міській раді Світлана Марчук.

Співорганізаторка свята, депутатка від фракції «РІВНЕ РАЗОМ» Катерина МАРЧУК зізнається, що ідей у очільника «РІВНЕ РАЗОМ» Віктор Шакирзян та і в усієї команди як допомогти таким родинам, чимало. І коли зателефонувала фотомайстриня АННА МАРІЯ ДАЛІ з пропозицією організувати таку фотосесію, ми приступили до роботи.

«Ми миттєво підхопили цю ідею. І результат – самі бачите на власні очі. Завжди дивувала стійкість та оптимізм таких мам. Вони для нас усіх є гідним прикладом для наслідування. Гадаю, разом ми зробимо ще не одну добру справу!», – підсумувала Катерина Марчук.

Це було просто дуже ритмічно, дуже швидко, бо в нас було 15 хвилин на фотосесію, потім вже наступна сімя, то для мене на одному подиху. Проект ми розпочали в жовтні, зробили його буквально за дві з половиною години. У фотозйомках взяло участь сім сімей, одна з них багатодітгна, у якій 8 дітей“, –  розповіла фотомайстриня Анна Марія Далі.

Дуже давнго мріяла про те щоб уся наша сімя із 8 дітьми мала таку фотосесію, таку справжню, професійну. Але в нас ніколи не було змоги. Тому я дуже щиро вас дякую, за те що ви нам це подарували, нехай вас бог благословить стократно за ваше благодіяння, бо ми немає чим вам віддячити“, – поділилась учасниця проекту Анна Ваколюк.

Як все починалось – дивіться тут ⤵️

84Ви, Віктор Шакирзян, Віта Кисільова та ще 8110 коментарів12 SharesПодобаєтьсяКоментуватиПоширити