Віктору Шакирзяну вручили церковну нагороду

Сьогодні, 14 жовтня у Свято-Покровському кафедральному соборі Владика Іларіон вручив нагороду Віктору Шакирзяну голові «Рівне Разом» за підтримку української церкви. У соборі після святкової літургії на честь храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці відзначили благодійників та волонтерів, які допомагають українській церкві.


«Орденом святого рівноапостольного князя Володимира нагороджується Віктор Шакирзян – незмінний благодійник нашої єпархії», – зазначив Владика Іларіон.

До слова, це вже не перша церковна нагорода голови «Рівне Разом». Раніше Віктор Шакирзян за підтримку української церкви отримав орден святителя і чудотворця Миколая. Високу нагороду Віктору Шакирзяну вручив Митрополит Київський та всієї України Епіфаній під час спільної молитви у Гурбенському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі.

Нагадаємо, що напередодні свята Покрови у соборі освятили місце, де за підтримки «Рівне Разом» та Віктора Шакирзяна встановлять пам’ятну дошку з іменами та світлинами бійців, які загинули на Сході України. Дошку встановлять на прохання родичів та волонтерів.
Варто зазначити, що Віктор Шакирзян та «Рівне Разом» постійно допомагають українській церкві, зокрема, місцевим храмам, монастирям та недільним школам.