Віктор ШАКИРЗЯН взяв участь у презентації сервісу про роботу міської ради від Громадської мережі “ОПОРА”

Секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН взяв участь у презентації Громадянська мережа ОПОРА Чат-бот, який допоможе людям отримувати більше інформації про роботу міської ради.

Ми ж, у свою чергу, показали напрацювання нашої команди – сервіс для сайту Рівнеради у якому можна буде відслідкувати повний цикл розгляду будь-якого проєкту рішення постійними депутатськими комісіями. Незабаром він запрацює у тестовому режимі. З нетерпінням чекатиму відгуків від активних користувачів. В будь-якому разі, твердо переконаний, що довіра до депутатського корпусу з боку громадян не можлива без максимальної відкритості й прозорості у нашій роботі. Як Секретар Рівнеради буду послідовно це відстоювати та створювати відповідні інструменти й можливості“, – розповів ВІктор ШАКИРЗЯН.

Як повідомляють у Громадській мережі “ОПОРА”, зручний сервіс «RIVNE RADA BOT»: https://t.me/RivneRadaBot у телеграмі дозволяє: довідатися про роботу конкретних депутатів міської ради – їх участь у засіданнях ради, голосування на сесії, подачу декларації чи зміну контактів для комунікації з виборцями; оперативно дізнатися про дату, час та порядок денний засідань міської ради та постійних комісій, отримати нагадування про такі події та посилання на їх онлайн-трансляцію; долучатися до прийняття рішень у громаді – бот надсилатиме користувачам інформацію про зареєстровані петиції, новини про громадський бюджет, старт та перебіг публічних консультацій.

Усі відомості бот черпає із відкритих ресурсів і самостійно відправляє для користувачів, щоб ви не витрачати зайвих зусиль і часу на їх пошук.

Детальніше довідатися про ресурс можна тут: https://opora.rv.ua/opora-prezentuvala-rivne-rada-bot…/ або переглянувши презентацію: https://bit.ly/31D9nzc.

Проєкт «Поінформовані та дієві» реалізується Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.#GOZNAMY#ДолаємоCOVID19#BeatCOVID#3DProject#ПрямуємоРазом