ВІКТОР ШАКИРЗЯН ОБУРЕНИЙ ХОДОМ ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

“Безвідповідальність, халатність, байдужість та небажання якісно виконувати свої обов’язки!”. Саме так охарактеризував стан виконання ремонтних робіт підрядником приміщення Рівненської дитячої музичної школи №1 імені Лисенка очільник команди “РІВНЕ РАЗОМ”, секретар Рівнеради ВІктор ШАКИРЗЯН. Напередодні зими підрядник зняв з приміщення покрівлю й тепер дощ, сніг та волога потрапляють прямо в середину будівлі й, як наслідок, це призводить до руйнації.

Як будівельник – я шокований побаченим. Те, що зараз відбувається з приміщенням музичної школи, прямо у центрі нашого міста, на мою думку – злочинно й безвідповідально. Я дякую тим небайдужим рівнянам, які б’ють на сполох й абсолютно погоджуюсь з тим, що жоден добрий господар не зняв би покрівлю зі свого будинку, не потурбувавшись про те, аби якнайшвидше її відновити чи відремонтувати. Як депутат, як секретар Рівнеради, як виконувач обов’язки міського голови – вважаю правильним негайно чітко встановити особи тих, чия діяльність / чи бездіяльність, призвела до цієї кричущої ситуації. На початку реконструкції було багато охочий долучитися й, відповідно, отримати політичні дивіденди від цієї важливої справи. Адже приміщення музичної школи давно потребувало ремонту, але схоже на те, що сьогодні це вже нікому не цікаво. Принаймні до того моменту, поки не перерізатиметься святкова стрічка

Так от, шановні друзі, ми всі маємо нести відповідальність за те, що відбувається в місті, за те, що відбувається з нашими комунальними об’єктами, школами, садками, поліклініками. І ця відповідальність стосується всіх посадовців та всіх депутатів, незалежно від політичної приналежності. Сьогодні я підпишу доручення з’ясувати всі обставини того, як і ким було допущено провал у реконструкції будівлі та доповісти про результати публічно – на сесії міської ради перед депутатами та громадськістю“, – прокоментував ВІктор ШАКИРЗЯН.