Василь ХАРКОВЕЦЬ про створення Шкільної баскетбольної ліги «РАЗОМ»

Політична партія «РІВНЕ РАЗОМ» у своїй діяльності приділяє особливу увагу розвитку спортивних команд та популяризацію здорового способу життя. Важливе місце тут займає підтримка спорту серед молоді. Створення Шкільної баскетбольної ліги «РАЗОМ» для учнів п’ятих класів міста – це об’єднання зусиль громадської організації «РІВНЕ РАЗОМ», баскетбольного клубу «РІВНЕ», управління освіти міста.

21 грудня в приміщенні ЗНЗ №28, а  22 грудня на базі НВК №26 пройшов  другий етап лігових змагань. Як розповів заступник начальника управління освіти міста, депутат фракції «РІВНЕ РАЗОМ» Василь ХАРКОВЕЦЬ, –

«Проведення таких змагань  покликані надати учням перші навики з гри у баскетбол.  І тому вони проходять у форматі естафет. Долучитись до цієї ініціативи зголосилось 16 навчальних закладів. Сьогодні до півфіналу відібрано 12 шкіл. Розбита ліга на дві зони. Одна – в ЗНЗ № 28 , інша – НВК №26. З розвитком технічного прогресу ми бачимо що діти все більше проводять час у телефонах. Тому, коли сьогодні пропагується здоровий спосіб життя, з’являються спортивні майданчики, спортивні зали, ми, як представники управління освіти можемо це лише вітати та всіляко підтримувати» .

    Загалом, за словами Василя ХАРКОВЦЯ, –   все починається з ідеї і хто за нею стоїть. Якщо говорити про баскетбол, то це секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН, який всіляко підтримує нашу спортивну  молодь  та Сергій Ліщук, – легендарний український спортсмен, який вболіває за розвиток баскетболу у місті.  Спільний знаменник і дає хороший результат. Тому, ми не будемо заперечувати, коли  будуть з’являтися подібні ліги і з інших видів спорту.