Василь ХАРКОВЕЦЬ, депутат Рівнеради від фракції «РІВНЕ РАЗОМ», під час засідання Рівненського міськвиконкому доповів присутнім «Про розвиток інноваційного простору в закладах освіти Рівненської МТГ

«За останні два роки ситуація з оснащенням шкіл поліпшилася. І нині у 36 навчальних закладах Рівного та Квасилова налічується понад 2 тисячі комп’ютерів з ноутбуками. Так, у 2019 році була субвенція з держбюджету за умови співфінансування з містом. І закупили 384 комп’ютери на понад 4 млн. грн. З цієї суми 70% коштів надав держбюджет.

Покращити ситуацію з оснащенням шкіл допомогла пандемія коронавірусу і запроваджене дистанційне навчання. Бо для його проведення у школи Рівного закупили 380 роутерів, 97 маршрутизаторів , 142 акустичні системи, 142 веб-камери і 50 триподів – тримачів для мобільних телефонів», – повідомив депутат Рівнеради від фракції «РІВНЕ РАЗОМ», заступник начальника управління освіти міста РІВНЕ Василь ХАРКОВЕЦЬ.

Втім, якщо декілька років тому на 1 комп’ютер міста припадало 19 учнів, то нині 15. Але вимога Міністерства – 10 дітей на 1 комп’ютер.

За результатами виступу Василя ХАРКРОВЦЯ члени міськвиконкому ухвалили рішення надалі сприяти розвитку інноваційного простору в закладах освіти Рівненської міської територіальної громади, а управлінню бюджету і фінансів забезпечувати фінансування для створення умов щодо розвитку інноваційного простору освіти.