В рамках першого громадського бюджету озеленення команда «РІВНЕ РАЗОМ» подала проект «Алея відпочинку» у Квасилові

Авторами проекту «Алея відпочинку» у Квасилові виступили представники команди «РІВНЕ РАЗОМ».

В соціальних мережах було проведено опитування серед квасилівчан щодо подачі ідей з покращення інфраструктури у селищі. Переважна більшість з них висловилися за створення рекреаційної зони.

 Як результат з’явилась ідея з розробки такого «зеленого» проекту. Місцем для реалізації «Алеї відпочинку» обрано майданчик «Веселка». Саме там у селищі постійно проводяться велелюдні заходи. Втім, наявні на тому місці зелені насадження часто створюють аварійність.

Автори ідеї пропонують висадити вздовж 60-ти метрової алеї хвойні дерева, встановити урни для сміття, висадити кущі та квіти, обладнати алею сучасним вуличним освітленням. Вартість усіх робіт, за підрахунками авторів, становить 440 тисяч гривень.

 Співавторами проекту виступили депутатка по шостому виборчому округу від «РІВНЕ РАЗОМ» Світлана МАРЧУК, староста селища Віта КИСІЛЬОВА, прихильники команди «РІВНЕ РАЗОМ» Микола БОБРИК, Ніна БАСАЙ, Людмила ПОТАЄВИЧ.

Нагадаємо, мешканці Рівненської територіальної громади подали на громадський бюджет озеленення – 30 проектів на суму 18 260 595 грн.
З них: 18 великих на суму 16 288 935 грн. 12 малих на суму 1 971 660 грн.


  На реалізацію проектів-переможців у наступному році передбачено 3 млн. грн, які розподіляються наступним чином: 2 млн. грн. – на великі проекти, з них по 1 млн. грн. на кожну категорію; 1 млн. грн. – на малі проекти, з них 600 тис. грн. на категорію 1 (природоорієнтовані проекти) та 400 тис. грн. на категорію 2 (проекти з благоустрою зелених міських просторів).


Попереду – оцінка проектів профільними управліннями та презентація проектів авторами.
Голосування за проекти заплановано з 10 по 24 грудня 2021 року. Великий проект повинен набрати не менше 400 голосів, а малий – не менше 200. Переможців оголосять у січні 2022 року.
Ознайомитися з усіма проектами можна на платформі громадського бюджету Рівного за посиланням https://rivne.pb.org.ua/projects