У Квасилові команда «Рівне Разом» провела Свято дитинства

Батути, веселі клоуни, цікаві конкурси, незабутні дитячі емоції та гарний настрій. Саме так квасилівчани провели недільний день, завітавши на Свято дитинства, яке організувала команда «Рівне Разом» для мешканців та гостей селища.
Водночас, на сцені улюбленого місця відпочинку квасилівчан майданчику «Веселка», вперше з дня об‘єднання Квасилова та Рівного в одну громаду, пройшов і щорічний мистецький фестиваль « Рівне. Літо. Музика 2021», який через послаблення карантинних обмежень вдалося цьогоріч провести і в Квасилові.
На святі був присутній секретар Рівнеради Віктор Шакирзян, депутатки від фракції «Рівне Разом» Світлана Марчук, Катерина Марчук.
Вихованці та творчі колективи Будинку культури Квасилова підготували присутнім святкову концертну програму.
« Всі ми бачимо, як скучили діти і квасилівчани за такими заходами. Через карантинні обмеження не було змоги їх повноцінно проводити. Зараз ми будемо поступово реалізовувати заплановане і не лише у тому напрямку, що стосується культурно-мистецьких заходів. Навіть невеличкий дощ не завадив квасилівчанам прийти на свято та відпочити. Команда « Рівне Разом» і надалі буде робити все, аби Квасилів та його мешканці отримали лише позитив від об‘єднання в одну територіальну громаду з містом Рівне»,- зазначив очільник «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.