У 2021 році на потреби Квасилова спрямовано понад 18 мільйонів гривень

На нещодавній сесії Рівненської міської ради, яка відбулась 29 квітня депутати проголосували за зміни до бюджету Рівненської територіальної громади на 2021 рік та затвердили головний фінансовий документ за яким житиме громада впродовж року.
     Окрім стратегічно важливих питань Рівного, вперше обранці проголосували за виділення коштів на капітальний ремонт об’єктів інфраструктури у Квасилові.
  Так, на ремонт вулиці Соборної у селищі виділять 1 мільйон 500 тисяч гривень, вулиці Рівненської – 2 мільйони, вулиці Перспективної – 2 мільйони, Богдана Хмельницького – 1 мільйон 500 тисяч гривень, вулиці Молодіжної (район багатоповерхової забудови) – 10 мільйонів гривень.
   Не оминули повз увагою депутати і проблему ліфтів у Квасилові. Передбачено, зокрема, на капітальний ремонт  підйомного транспорту в будинках по вулиці Молодіжній №32 та 46  – 494 тисячі 697 гривень.
    Квасилівський будинок культури отримає на ремонт – 300 тисяч гривень. Також 645 тисяч 744 гривень виділили на ремонт покрівлі  даху Квасилівської амбулаторії.
     Загалом, цьогоріч на розбудову та покращення інфраструктури Квасилова виділено понад 18 мільйонів гривень. Попри намагання представників окремих депутатських фракцій в Рівнераді зняти кошти на ремонт доріг у Квасилові та будинку культури і спрямувати їх на інші статті витрат, все -таки вдалося захистити даний кошторис.
      До словваа, під час розгляду питання щодо виділення коштів на капітальний ремонт об’єктів інфраструктури Квасилова депутати фракції «Рівне Разом» всі були присутні у залі і одноголосно підтримали даний кошторис.      
   Нагадаємо, до фракції «Рівне Разом» в Рівненській міській раді входять:

Світлана Марчук – голова фракції «Рівне Разом» , членкиня постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю. ОКРУГ №6.
Святослав Стельмащук – член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування. ОКРУГ №1.
Михайло Жаровський – член постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій, підтримки підприємництва та регуляторної політики. ОКРУГ №2.
Василь Харковець – член постійної комісії з питань науки, освіти, культури, туризму, духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації, захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики. ОКРУГ №3.
Сергій Рибачок – член постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення, захисту учасників бойових дій і членів сімей загиблих героїв Небесної сотні та учасників
Катерина Марчук – голова комісії з питань міського господарства, транспорту, зв’язку та екології. ОКРУГ №5.
      Всі вони є членами або прихильниками політичної партії «Рівне Разом», яку очолює секретар Рівненської міської територіальної громади Віктор Шакирзян. У своїх передвиборчих положеннях команда «Рівне Разом» наголошувала (https://rivnerazom.com.ua/programa-pp-rivne-razom/) на запровадженні комплексної програми «Дороги Рівного 2020-2025рр.»  та  комплексному ремонті міських доріг та їх суворому контролю за якістю виконання робіт.
  До слова, діюча староста селища Квасилів Вікторія Кисільова була делегована на посаду  за рекомендаціями фракції «Рівне Разом», як однієї з найбільших у міській раді.
    Якщо Ви бажаєте долучититсь до розвитку рідної громади – приєднуйтесь. Телефон приймальні: +38 (068) 729 55 56!