«Рівне Разом» подали скаргу до суду через бездіяльність правоохоронців

Сьогодні представники партії “Рівне Разом” змушені були звернулися до суду, оскільки місцеві правоохоронці ігнорують заяви від політичної сили. Нагадаємо, заяви про кримінальні правопорушення представники “Рівне Разом” подали ще 25 вересня, і згідно чинного законодавства мали бути зареєстровані впродовж однієї доби.

Чому цього не сталося працівники поліції не повідомили.

«До нас вийшов працівник поліції повідомив, що не зареєстровано, хоча пройшло уже 7 днів. На нашу думку, це є грубе порушення кримінального-процесуального кодексу з боку працівників поліції. Відповідно ми скористалися своїм правом оскаржити в Рівненському міському суді бездіяльність працівників поліції з вимогою зобов’язати внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про вчинення злочину», – зазначив адвокат “Рівне Разом” Станіслав Костюченко.

Керівниця міського осередку партії «Рівне Разом» Світлана Марчук вважає, що подібні дії правоохоронців викликані впливом місцевої влади, яка будь-якими шляхами намагається завадити новоствореній партії:

«Ми не сумніваємося, що бездіяльність органів можна розцінювати саме, як застосування адмінресурсу. Це тиск на нас, як ще одна спроба змусити нас зупинитися. Змусити нас відмовитися від тієї цілі, яку нам доручили рівняни. Ми не маємо права дати можливість панувати беззаконню».

Нагадаємо, що активісти “Рівне Разом” подали дві заяви до поліції ще тиждень тому. Вони стосуються незаконного оприлюднення персональних даних партійців «Рівне Разом» у засобах масової інформації до того, як територіальна виборча комісія зареєструвала партію на місцевих виборах. Інша викликана тиском на ТВК народного депутата від “Слуги народу” Олександра Ковальчука. Нардеп під час подачі документів на реєстрацію партії «Рівне Разом», прикриваючись своєю посадою, незаконно вимагав від членів ТВК показати документацію та заважав роботі комісії.