Рівне. Паркова, 2. Працює комісія з протидії хаотичній забудові міста

 Мораторій на хаотичну забудову Рівного –  «перший крок» передвиборчої програми команди «РІВНЕ РАЗОМ» ( http://surl.li/ayikl). Створення відповідної тимчасової комісії, яка би виявляла порушення будівельних норм під час зведення певного об’єкту була ініціативою секретаря Рівнеради, очільника команди «РІВНЕ РАЗОМ» Віктора ШАКИРЗЯНА.

    На рахунку комісії  чимало виявлених будівельних порушень у місті. Втім, її  кінцева мета – змусити усіх  забудовників працювати згідно із чинним законодавством. Правила повинні бути одні для всіх!

Яскравий приклад того, до чого може призвести  «будівельна анархія»  – балкон на вулиці Парковій, 2.
Мешканці будинку впродовж багатьох років шукають підтримки у розв’язанні даного питання. Власники квартири №16 намагаються реконструювати свій балкон. Будинок збудований у 1962 році і не підлягає таким добудовам.

Попередньо Управління ДАБК повідомляло, що немає жодних дозвільних документів на реконструкцію квартири з прибудовою до неї балкона чи якихось інших приміщень.

     Фахівці, в свою чергу, рекомендують голові ОСББ Андрію Співаку звертатися до суду. Проте хто власники квартири, і де їх знайти не знають ні мешканці, ні голова ОСББ. За словами жителів, довгий час квартира знаходилась запломбованою, тому що її забрали за борги попередніх власників.

    10 грудня комісія з протидії хаотичної забудови міста виїхала на вулицю Паркову, де в результаті робіт з монтажу вище згаданого балкона виникла проблема з руйнуванням стін. На виїзне засідання залучили також фахівців управління архітектури та міського ДАБІ, аби якнайшвидше напрацювати пропозиції щодо вирішення цієї проблеми.

    Свої рекомендації комісія спільно з виконавчими органами Рівнеради готова надати після отримання всіх офіційних висновків. В будь-якому разі зрозуміло, що завдання органів самоврядування зробити все можливе, аби зупинити руйнацію житлового будинку.