Про тайський бокс та дієві програми підтримки спортивних команд і спортсменів від «РІВНЕ РАЗОМ»

   Дієві програми підтримки спортивних команд і спортсменів Рівногоодин із пунктів передвиборчої програми команди «РІВНЕ РАЗОМ» (http://surl.li/ayikl). Втілювати в життя перші кроки у даному напрямі, вже на владному рівні, наша команда почала відразу після завершення передвиборчої кампанії.

     Саме наш очільник, секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН ініціював присвоєння звань «Почесний громадянин міста Рівного» та відзнак «За заслуги перед містом» призерам Олімпійських ігор 2020 Олегу Омельчуку та Михайлу Романчуку. 

Всебічна підтримка змагань з кікбоксингу та  пауерліфтингу, художньої гімнастики – теж на контролі та під постійною опікою нашої команди. Окрім того, саме за підтримки «РІВНЕ РАЗОМ» сформована та успішно діє Шкільна баскетбольна ліга «РАЗОМ» і не лише.

«Ми прагнемо, аби наші спортсмени та їх тренери розуміли, що Рівне високо цінує їхній внесок, адже саме завдяки таким людям як вони про наше місто і країну знають на міжнародному рівні», – прокоментував Віктор Шакирзян. 

     Яскравим прикладом вище сказаного є те, що прапор команди «РІВНЕ РАЗОМ» нещодавно піднявся на Чемпіонаті світу з тайського боксу у Таїланді. Порадувала всіх нас успішним виступом рівненська вихованка Аліна МАРТИНЮК.

«Мій дебют на міжнародному рівні з тайского боксу в ліцензійній ваговій категорії  57 кг. Незабутні враження. Ми показали максимальний результат!

Україна – одна з найсильніших країн!», – повідомила, зокрема у своєму дописі Аліна Мартинюк.

«Перший міжнародний старт з Таю і відразу чемпіонат світу в самому серці цього прекрасного виду спорту – Бангкок. Довелося адаптовуватися на ходу до цілого ряду обставин, і в процесі підготовки, і під час самих поєдинків. Як завжди хочеться золота, але вдячні Всевишньому за все!», – поділився своїми враженнями тренер Аліни, прихильник команди «РІВНЕ РАЗОМ» Роман КРОЛЬ.

     Переможці, підіймаючи прапор команди “РІВНЕ РАЗОМ” на переможному п’єдесталі у багатьох куточках світу, в такий спосіб демонструють свою вдячність команді «РІВНЕ РАЗОМ» та секретарю Рівнеради Віктору ШАКИРЗЯНУ за постійну підтримку і розвиток спорту у місті.