ПОЗИЦІЯ СЕКРЕТАРЯ РІВНЕРАДИ ВІКТОРА ШАКИРЗЯНА ЩОДО СИТУАЦІЇ, ЩО СКЛАЛАСЬ НАВКОЛО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ РІВНЕНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ №1

  1. За результатами термінової наради 11 січня Віктор ШАКИРЗЯН підписав доручення заступнику міського голови Марині Кузьмічовій повністю дослідити хід справи, вивчити всі документи й дати повний публічний звіт перед депутатами Рівнеради на найближчому пленарному засіданні.
  • Впродовж дня надати актуальний графік виконання робіт.
  • Робочий день начальника управління капітального будівництва має розпочинатися на цьому об’єкті. Саме він, щодня, буде контролювати хід та якість виконання робіт.

« Я не можу назвати ситуацію з іншими словами, як «театр абсурду». Минуло кілька місяців з того часу, як міська рада на своєму засіданні прийняла рішення про виділення коштів на капітальний ремонт цього приміщення. Два місяці, як на об’єкті працює підрядник, однак жодних робіт крім демонтажу покрівлі ми там не бачимо. Причому, покрівлю демонтували якраз на зиму, повністю відкривши приміщення для дощу та снігу. Запитаймо себе, чи зробили б ми так під час ремонту у себе вдома? Думаю – ні. Жоден нормальний господар так не вчинив би… Як будівельник переконаний, що для дослідження стану балок перекриття не обов’язково знімати всю покрівлю. Якщо навіть і так, то демонтувати дах варто було маючи всі матеріали для оперативного його відновлення. В будь-якому разі, я хочу, щоб всі зрозуміли рівень своєї відповідальності.Якщо порядку не буде, буду вимагати, аби посадові особи відповідальні за ремонт приміщення, були звільнені із займаних посад за професійну непридатність, а з підрядником будемо в судовому порядку з’ясовувати ступінь його відповідальності. Думаю у міської влади є достатньо важелів впливу, щоб при бажанні пояснити виконавцям робіт, що з міською радою жартувати не варто», –  повідомив Віктор ШАКИРЗЯН .

Нагадаємо 10 січня  секретар Рівнеради, а нині – виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор ШАКИРЗЯН обстежив стан проведення капітального ремонту Рівненської дитячої музичної школи № 1.

  Там, напередодні холодів, підрядник демонтував з приміщення стару покрівлю і тепер дощ, сніг, волога, потрапляють всередину будівлі і, як наслідок, це призводить до її руйнації. Приміщення вже другий місяць знаходиться в такому стані. Як пояснили виконавці робіт, зроблено це було для того, аби дослідити стан балок перекриття. Батьки та адміністрація закладу, в свою чергу, неодноразово зверталися до місцевої влади з відповідними скаргами відносно якості та стану проведення ремонтних робіт на об’єкті.

     Віктор ШАКИРЗЯН підписав доручення про повну перевірку дій посадових осіб, задіяних у капітальному ремонті приміщення музичної школи .