ПАРК “КАТП – 1728” ПОПОВНИВСЯ ТРЬОМА НОВИМИ СМІТТЄВОЗАМИ

Очільник «РІВНЕ РАЗОМ», секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН, спільно з депутаткою Рівнеради, головою «транспортної» комісії  Катериною МАРЧУК оглянули автопарк підприємства КАТП 1728, який сьогодні поповнився трьома новими  сміттєвозами «FORD», які були закуплені для потреб міста. Аналогів такого класу техніки підприємство ще не мало. Це високоефективні сміттєвози, призначені для збору і транспортування великого обсягу твердих побутових відходів.

 

«Це нові спецмашини, марка яких зарекомендувала себе позитивно на українському ринку. Оновлення техніки – це один з пріоритетів депутатського корпусу. Тому, будемо продовжувати і надалі оновлювати техніку, аби забезпечити безперебійне прибирання побутового сміття», –  повідомив Віктор ШАКИРЗЯН.

    Керівник підприємства Сергій Марчук в свою чергу подякував депутатському корпусу та колективу КАТП 1728 за підтримку в реалізації такої покупки. Для підприємства це надзвичайно важливо, адже мали багато проблем з технікою впродовж року, особливо в період пікових навантажень минулої зи  ми.

«Це лише початок. Як депутатка Рівненської міської ради від політичної сили «РІВНЕ РАЗОМ» і надалі буду ініціювати та підтримувати оновлення технічної бази у комунальній галузі нашого міста», – розповіла Катерина МАРЧУК.

    Сміттєвози марки «Ford» призначені для механізованого завантаження, ущільнення, транспортування і вивантаження твердих побутових відходів. До складу спеціального устаткування входять: кузов, задній борт, штовхаюча плита, бічний маніпулятор, гідравлічна і електрична системи.
Ущільнення відходів в кузові робиться штовхаючою плитою. Вивантаження здійснюється штовхаючою плитою і перекиданням кузова.