Оксана Маліновська за своє золото подякувала Віктору Шакирзяну та команді «Рівне Разом»

16-18 липня в місті Ванзахело, що в Італії, проходив чемпіонат світу з гирьового спорту. В чемпіонаті взяло участь 14 країн. Не обійшовся він і без рівненських гирьовиків. Усі повернулись з медалями.

Рівнянка, Майстер спорту України міжнародного класу Оксана Маліновська привезла золото в ривку гирі 24 кг з результатом 111 повторень та у ривку гирі 20 кг з сумою повторень 460.

«Ці дві золотих медалі та кубки, завдяки підтримці секретарю Рівнеради Віктору Шакирзяну та команді «Рівне Разом», – прокоментувала Оксана Маліновська.

Окрім того, кандидат в майстри спорту, Ольга Макаренко, яка родом з мальовничого села Бутейки, теж має золото у своєму арсеналі у ривку гирі 24 кг у ваговій категорії до 65 кг.

Колишня студентка Сарненського педагогічного коледжу РДГУ Яна Кривой у ваговій категорії до 75 кг у ривку гирі 16 кг здобула срібло.

Андрій Грицак з Дубенщини, новоспечений майстер спорту міжнародного класу, у довгому циклі виборов золото та срібло у двоборстві.

Грицуняк Ігор з Рокитного представляв Рівненщину у ветеранах і має золото.

Неймовірна спека не дала нашим спортсменам показати максимальні результати, але відмінна організація та спортивні позитивні емоції все компенсували. Тому всі повертаються додому задоволеними та переповненими щирими враженнями.