Об’єднуйся з рівнянками!

Програма політичної партії «Рівне Разом» містить 9 кроків, які охоплюють усі найважливіші сфери життя громади, та над якими щодня працюють депутати нашої політичної сили.

Однак активно працюючи на округах, зустрічаючись із  мешканцями  нашої громади, ми бачимо величезний розрив у правах та можливостях різних соціальних груп населення – чоловіків та жінок, молоді та найменших мешканців, матусь у декретній відпустці та людей з обмеженими фізичними можливостями. Цей  перелік можна продовжувати. Адже затверджуючи ту чи іншу Стратегію чи Програму  розвитку міста і громади, ми повинні думати не про «середньостатистичного громадянина», а про конкретного мешканця, з його проблемами, потребами, запитами. Відповідно пріоритети розвитку громади визначаються більш зважено.

Саме тому, логічним продовженням та посиленням політичної партії  «Рівне Разом» стало створення та діяльність у місті громадської організації «Жіноча платформа «РІВНІ Разом».

Амбасадорки гендерної рівності, політикині та освітянки, журналістки та проєктні менеджерки – об’єдналися аби реалізовувати соціально важливі проекти та  сприяти зменшенню   гендерних розривів у сучасному суспільстві.

Наша місія – активізація та підтримка молодих людей, жінок і дівчат в громадському житті. Забезпечення умов для розвитку, самореалізації та досягнення успіху. Адже не зважаючи на те, що питання гендерної рівності однаковою мірою стосуються усіх груп, сьогодні ми спостерігаємо засилля гендерних упереджень та стереотипів саме по відношенню до жінок. Тому основні активності ГО «Жіноча платформа «РІВНІ Разом» спрямовані на розвиток та посилення жіночого лідерства, боротьбу із сексизмом та розбудову гендерночутливої громади.

Адже як свідчать проведені нами дослідження, гендерні стереотипи настільки міцно укоренилися в свідомості українців, що сьогодні кожен третій опитуваний навіть не підозрює, що використовує  сексистські вислови,  порушуючи законодавство України.

Наразі Жіноча платформа «РІВНІ Разом» є незалежною у своїй діяльності, існує  за рахунок донорських коштів, залучених від грантових проектів. Адже світова спільнота сьогодні  надзвичайно зацікавлена у розбудові демократичного суспільства в Україні, і тема гендеру є ключовим компонентом.

Долучайтеся до нас, аби дізнатися більше, взяти участь у проектах та ініціативах нашої команди, запропоновувати власні ідеї  та  бачення,  стати частиною потужного жіночого руху «РІВНІ Разом».