ПРІЗВИЩА ЯКИХ ГЕРОЇВ НОСИТИМУТЬ ВУЛИЦІ РІВНОГО?

60 вулиць Рівного змінять свої назви. Таке рішення прийняли члени спеціальної комісії Рівненської міської ради. Для перейменування обрано вулиці, пов’язані з росією або СРСР. Частині з них нададуть імена загиблих  у російсько-українській війні військовослужбовців. Остаточний список ще мають затвердити депутати Рівненської міської ради. Ми підготували короткі розповіді про новітніх Героїв, оскільки зіштовхнулись з тим, що не всім рівнянам відомо на чию честь перейменують їхні вулиці.

Павлюченка на Назара НЕБОЖИНСЬКОГО

Вулицю Героя Радянського Союзу Івана Павлюченка пропонують перейменувати на Назара НЕБОЖИНСЬКОГО.

ЩО ВІДОМО?

Назар Небожинський народився 23 січня 1999 року у місті Рівному Рівненської області.

Навчався у Рівненському НВК «Колегіум». У 2016 році вступив до Національного університету водного господарства та природокористування. Закінчив бакалаврат, після чого пішов добровольцем до лав Збройних сил України.

30 березня  2022 року, у ході російсько-української війни на Чернігівщині Назар, навідник БМП, підбив три ворожі «броні», однак крайня гармата встигла спрацювати і смертельно його поранила. Таким чином він ціною власного життя врятував 20-х побратимів.

Похований Назар Небожинський 4 квітня 2022 року на Алеї Героїв на кладовищі «Нове» у Рівному.

Нагороджений орденом  «За мужність» III ступеня (2022, посмертно) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.