Телефон: +380680510213
Електронна пошта: stelmashukrr@gmail.com
Помічники-консультанти:
Антонюк Іванна Іванівна; Боліщук Сергій Дмитрович

Стельмащук Святослав Володимирович

Депутат від політичної партії "Рівне Разом" у Рівненській міській раді

Народився 15 червня 1988 року.

Закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №8 у місті Рівне в 2005 році.

У 2010 році закінчив Національний університет водного господарства та природокористування, факультет будівництва та архітектури, спеціальність «Промислове та цивільне будівництво», і здобув вищу освіту за фахом – інженер-будівельник.

У 2014 році закінчив Інститут післядипломної освіти Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, факультет інженерів землевпорядників, спеціальність «Землеустрій і кадастр», де здобув вищу освіту за фахом - інженер-землевпорядник.

У 2019 році закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», де здобув ступінь вищої освіти – магістр державної служби.

Досвід роботи:

  • Трудову діяльність розпочав у 2010 році на посаді державного інспектора відділу державного контролю за використанням та охороною земель управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Рівненській області.
  • З 2015 року – по цей час – депутат Рівненської міської ради VII скликання
  • На сьогодні, начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Костопільському, Рівненському районах та місті Рівному Головного управління Держгеокадастру у Рівнен-ській області.

Додаткові відомості:

  • 2012 рік – нагороджений почесною грамотою Головного управління Держкомзему в Рівненській області.
  • 2015 рік  – за професійну діяльність отримав подяку Державної інспекції сільського господарства України.
  • 2018 рік – за сумлінну працю на благо територіальної громади міста відзначений подякою Рівненської міської ради та виконавчого комітету.
  • 2018 рік – нагороджений почесною відзнакою обласної ради – цінним подарунком-годинником за значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Рівненщини, плідну депутатську діяльність, непримиренну позицію та постійну готовність до відстоювання інтересів громади
  • 2019 рік – визнаний депутатом року за версією журналу «Рівняни».

Святослав Стельмащук:

«Ми маємо навести лад у земельних питаннях та накласти мораторій на хаотичну забудову. «Рівне Разом» зробить усе, щоб рівняни почувалися господарями у своєму місті».

В ГОРУ